دربارهء ما
اخبار بانك akhbarbank.com یک وبسایت خبری فعال در حوزه بانك، بيمه و بورس می باشد که از زمستان 89 شروع بکار کرده است. اخبار بانك بوسیله جمعي از خبرنگاران، روزنامه نگاران و کارشناسان حوزه پولي و مالي مدیریت و به روز رسانی می شود.

مخاطبان اخبار بانك را طیف وسیعی از مدیران، متخصصان، کارشناسان، فعالان و علاقه مندان به مباحث حوزه اقتصادی بویژه بانك،بيمه و بورس تشکیل می دهند.

اخبار بانك همواره به عرضه خدمات ارزش افزوده و اطلاع رسانی بوسیله بسترهای نوین ارتباطی توجه خاصی داشته و همواره در عرضه اینگونه خدمات پیشرو و صاحب سبک بوده است.

اخبار بانك بعنوان یک رسانه پیشرو در حوزه پولي و مالي همواره کوشیده تا بدون توجه به دسته بندی های سیاسی، تجاری و حتی صنفی آخرین اخبار، گزارشها و تحلیل های بانك،بيمه و بورس ایران و جهان را از طریق تولید محتوا، ترجمه، گردآوری، تدوین، دسته بندی و تحلیل در اختیار علاقه مندان قرار دهد. اخبار بانك به هیچ گروه، حزب، دسته و بنگاه تجاری، اقتصادی و یا سیاسی وابسته نیست.

اخبار بانك یک پایگاه خبری ایرانی است و در چارچوب ضوابط، منافع و مقررات جمهوری اسلامی ایران و با هدف اطلاع رسانی صحیح، سریع و حرفه ای در حوزه اقتصادی با توجه به بازار پولي و مالي فعالیت می کند.

شما مي توانيد از طريق ايميل رسمي سايت به نشانی info_@_akhbarbank.com با ما در ارتباط باشيد.

صاحب امتياز و مدير مسوول: فرزانه حسيني پور

شماره مجوز از هيات نظارت بر مطبوعات: 23221

نشانی: تهران خیابان کریمخان خیابان سنایی خیابان چهارم غربی پلاک 14

تلفن : 09121598987
تازه ترین اخبار