۰
بانک‌ها شرایط متفاوتی برای پرداخت وام فوری به سپرده گذاران خود ارائه می‌دهند. در این گزارش شرایط وام فوری سامانه فرابانک ملت بررسی می‌شود.
وام فوری ۲۰۰ میلیون تومانی فرابانک ملت را چگونه دریافت کنیم؟
یکی از معضلات بزرگ متقاضیان دریافت وام، روند طولانی و آزاردهنده ارائه تسهیلات توسط بانک‌ها است. با این حال برخی بانک‌ها طرح‌هایی برای اعطای وام فوری به مشتریان خود ارائه می‌کنند که این مشکل را تا حدودی بر طرف می‌کند. در این گزارش شرایط پرداخت وام فوری سامانه فرابانک ملت بررسی می‌شود.
شرایط وام فوری سامانه فرابانک ملت چیست؟

مشتریان بانک ملت می‌توانند با استفاده از سامانه فرابانک، به صورت غیرحضوری و بدون نیاز به مراجعه به شعبه تا سقف 200 میلیون تومان وام بگیرند.
 
بانک ملت با سامانه فرابانک، با شرایط مسدودی سپرده، ضامن رسمی و اعتبار شغلی با نرخ سود 23 درصدی ارائه می‌دهد. برای دریافت وام فوری از بانک ملت لازم است که وام گیرنده ازمشتریان این بانک باشد وهیچگونه بدهکاری و یا وام تسویه نشد‌‌ه‌ای در بانک مورد نظر نداشته باشد. به علاوه، این بانک به افرادی که سابقه چک برگشتی دارند هم تعلق نمی‌گیرد.

برای دریافت وام از بانک ملت ابتدا لازم است متقاضیان در بانک ملت سپرده قرض الحسنه افتتاح کنند که این سپرده تا زمان تسویه کامل وام مسدود خواهد شد. همچنین برای برخی تسهیلات این سامانه نیاز به ایجاد میانگین حساب یا داشتن سپرده بلندمدت است.
 
حداکثر مدت زمان بازپرداخت وام 60 ماه و هر قسط وام 200 میلیون تومانی حدود پنج میلیون و 640 هزار تومان است. به این ترتیب کل سود پرداختی توسط مشتری، 138 میلیون و 200 هزار تومان و مجموع کل رقم وام و سود 338 میلیون و 300 هزار تومان است. همچنین هزینه های جانبی این وام که شامل تشکیل پرونده و اعتبار سنجی می‌شود، 30 هزار تومان است.
https://akhbarbank.com/vdcg7t9y.ak9nq4prra.html
تازه ترین اخبار