۰
شنبه ۲۹ ارديبهشت ۱۴۰۳ ساعت ۱۱:۴۶

روابط عمومی دو شرکت بیمه ای تغییر کرد

مدیرعامل شرکت بیمه دی طی حکمی، مهندس مجید ملازاده را به سمت سرپرست مدیریت روابط عمومی و امور بین الملل این شرکت منصوب کرد.
روابط عمومی دو شرکت بیمه ای تغییر کرد
گفتنی است، ملازاده که دارای مدرک کارشناسی ارشد حوزه مدیریت است، با بیش از دو دهه فعالیت در حوزه رسانه، پیش از این مدیریت روابط عمومی و مشاور رسانه‌ای چندین سازمان و شرکت را برعهده‌ داشته است.
 
ملازاده از دی ماه 97 تا اسفند 1400مدیر روابط عمومی بیمه دانا بود. وی از خبرنگاران با سابقه خبرگزاری جمهوری اسلامی بوده و در بخش های مختلف خبری و اداری این سازمان مسئولیت هایی چون ریاست دفاتر ایرنا در شهرستان های قشم، ساوه و زرندیه، رییس دفتر مدیرعامل، دبیری بخش اخبار ایرنا و نیز مدیریت امور نمایندگی ها و سرپرست های موسسه فرهنگی مطبوعاتی ایران را عهده دار بوده است.
 
مدیر روابط عمومی سازمان نظام کاردانی، مشاور رسانه ای و مدیر روابط عمومی برخی سازمان ها و بنگاه های اقتصادی نیز از دیگر مسوولیت های ایشان در دوران خدمت کاری بوده است.

فرید میر موسوی مدیر روابط عمومی بیمه پاسارگاد شد

میر موسوی دارای دکترای جامعه شناسی است و مدیریت روابط عمومی بیمه دی و دبیری کارگروه روابط عمومی سندیکای بیمه گران را در کارنامه دارد.
وی در مدت فعالیت حرفه ای اش در بیمه دی توانست با رویکرد تخصصی و حرفه ای دوره پر فراز و نشیب بیمه دی تا زمان تثبیت این شرکت را در حوزه ارتباطات و روابط عمومی مدیریت کند.
میر موسوی همچنین مدیریت کارگروه سندیکای بیمه گران را بر عهده دارد .

 
https://akhbarbank.com/vdcgz79y.ak9t34prra.html
تازه ترین اخبار