۰
۱
بهمن اسکندری، مدیر عامل بانک آینده طی پیامی فرا رسیدن یوم الله 22 بهمن، سال‌‌روز پیروزی شکوه‌مند انقلاب اسلامی را تبریک گفت.
به گزارش اخباربانک، در این پیام آمده است:
پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی ایران، نگینی درخشان در تاریخ معاصر ایران است، این پیروزی، نماد همدلی و هم صدایی، آگاهی و آزادی‌خواهی مردم و غلبه اراده پولادین ملتی است که با دست‌های خالی و عزمی راسخ و با مشت‌ های گره‌ کرده تا ثبت پیروزی انقلاب بر جریده تاریخ ایستادگی کرد.
 
پیروزی انقلاب اسلامی، فجری بود که دامن افق‌ها را روشن ساخت و مطلع غزل زیبای پیروزی و قصیده بلیغ ورسای اسلام بود .
 
خانواده بزرگ بانک آینده این افتخار را دارد که همواره همراه و یاور مردم بوده و در پاسداری از ارزش‌های انقلاب و حضور همه جانبه در حمایت از فعالان عرصه‌های تولیدی و اقتصادی و خدمت‌رسانی برای آبادانی، خودکفایی و شکوفایی اقتصادی کشور،گام‌های بلندی برداشته و کارنامه‌ای درخشان از خود ارائه داده است.
 
ضمن گرامیداشت یاد و خاطره بنیانگذار جمهوری اسلامی ایران و شهیدان راه انقلاب اسلامی، فرا رسیدن یوم الله 22 بهمن، سال‌‌روز پیروزی شکوه‌مند حق بر باطل را به ملت بزرگ ایران و خانواده بانک آینده تبریک و تهنیت عرض می نمایم.
بهمن اسکندری
https://akhbarbank.com/vdcgxy9y.ak9wt4prra.html
مشاهده نظر مخاطبان
Iran, Islamic Republic of
با تشکر از پیام مدیریت عامل بانک از ایشان درخواست میشود تعهد بانک در مقابل حسابه ای قرض الحسنه که در سال ۹۸ صورت گرفته و تا الان به تاخیر افتاده است را اجرایی فرمایند
تازه ترین اخبار