۱
۷
بانک ملی ایران به منظور کاهش حجم مراجعات حضوری متقاضیان دریافت ارز مایحتاج ضروری و همچنین رفاه حال و تکریم مشتریان، امکان افتتاح حساب ارزی غیرحضوری در سامانه بانکداری دیجیتال (بام) خود را فراهم کرده است.
به گزارش اخباربانک ، بر اساس سیاست بانک مرکزی، بانک هایی که در فروش مستقیم ارز نقش دارند، مکلف به افتتاح حساب سپرده قرض‌الحسنه پس‌انداز ارزی به منظور فروش و پرداخت ارز بابت سرفصل تأمین نیازهای ضروری (کد 56) به صورت اسکناس هستند و بانک ملی ایران نیز این امکان را به صورت غیرحضوری برای مشتریان خود میسر کرده است. 

بر این اساس متقاضیان می توانند از طریق لینک Baam.bmi.ir و درج نام کاربری و رمز عبور خود وارد سامانه شده و از طریق ویجت «خدمات» و انتخاب گزینه «حساب»، نسبت به افتتاح حساب ارزی اقدام کنند.
https://akhbarbank.com/vdccepqo.2bqx18laa2.html
مشاهده نظر مخاطبان
محمد خیرخواه
United Arab Emirates
سلام متأسفانه ورود به سیستم خرید ارز مشگل هست باید بانک ملی ورود وثبت نام برای دریافت ارز را آسانتر در اختیار ارباب رجوع قرار دهد.
علی مهجوری
Germany
افتتاح حساب
Ebrahim
Iran, Islamic Republic of
سلام خدا بگم شما را چکار کنه که اینقدر مردم را اذیت میکنی اول گفتین شعب ارزی افتتاح حساب ارزی کنید بعد گفتین از اپیکیشن ایوا بعد گفتین از بام من الان دو ماهه که نتونستم ثبت نام کنم میرفتیم از صرافی های خرید میکردیم.
محمدرضاسعیدی
Iran, Islamic Republic of
ای کاش راه ساده تری روبرای مراجعه این میگذاشتن
Ebrahime
Iran, Islamic Republic of
نمیشه حساب ارزی افتتاح کرد
hosein
Iran, Islamic Republic of
فقط میخاین اذیت کنین
Iran, Islamic Republic of
سلام
برای افتتاح حساب ارزی وارد سامانه بام میشم ولی مدام پیام میاد اطلاعات هویتی شما با این مشخصات تایید نمیگردد!!
تازه ترین اخبار