۰
سه شنبه ۴ بهمن ۱۴۰۱ ساعت ۰۹:۰۸

زمان عرضه اولیه هفدهمین شرکت جدید قطعی شد

هفدهمین شرکت جدید سال با عرضه اولیه ۱۵ درصد سهام سرمایه گذاری مسکن جنوب ، مختص صندوق های سرمایه گذاری، ۱۱ بهمن در فرابورس وارد می شود.
زمان عرضه اولیه هفدهمین شرکت جدید قطعی شد
به گزارش اخباربانک، با بهتر شدن وضعیت معاملات و پس از عرضه اولیه 20 درصدی سهام شرکت پنبه و دانه های روغنی خراسان طی دوشنبه هفته جاری ، سرمایه گذاری مسکن جنوب نیز به عنوان هفدهمین شرکت تازه وارد از طریق فرابورس، سه شنبه 11 بهمن وارد بازار می شود.

به این ترتیب، 210 میلیون سهم معادل 15 درصد سهام  "ثجنوب" با قیمت ارزش گذاری 8334 ریالی و حداکثر سهمیه 10.5 میلیون سهمی در بازار دوم معاملات فرابورس به سرمایه گذاران واجد شرایط به روش حراج عرضه می شود. مشاور عرضه هم کارگزاری بانک مسکن و متعهد خرید تامین سرمایه نوین است.

ارسال سفارش صرفا ً از طریق ایستگاه های معاملاتی (نامک) امکان پذیر خواهد بود. همچنین 50 درصد از سهام خریداری شده در روز عرضه اولیه توسط سرمایه گذاران واجد شرایط تا 90 روز پس از تاریخ عرضه اولیه بدوم مجوز بورس، امکان عرضه نخواهد داشت.

سرمایه گذاری مسکن جنوب فعال در ساخت و فروش و ارائه خدمات پس از فروش صنعت ساختمان از سال 71 به عنوان شعبه جنوب و پوشش منطقه فارس و بوشهر آغاز کرد و با تلفیق شعبه جنوب، کیش، هرمزگان و کرمان با نام سرمایه گذاری مسکن جنوب 27 تیر 86 در اداره ثبت شرکت های تهران تاسیس و سال 93 به اداره ثبت شرکت های شیراز منتقل و به ثبت رسید.

"ثجنوب" با 74 نیروی انسانی دارای سرمایه اسمی 140 میلیارد تومانی است و گروه سرمایه گذاری مسکن 99.9 درصد سهام این شرکت را در اختیار دارد.
https://akhbarbank.com/vdcjvveo.uqehvzsffu.html
تازه ترین اخبار