۰
با بودجه ۲۰۰ میلیون تومان در بازار ایران می‌توان به سراغ خودروهای صفر کیلومتر و کارکرده متعددی رفت. در همین راستا قصد داریم شما را با ۵ خودرو داخلی با قیمت ۲۰۰ میلیون تومان در بازار ایران آشنا کنیم.

در بازار ایران مشتریان با بودجه ۲۰۰ میلیون تومانی با گزینه‌های صفر کیلومتر یا دست دوم متعددی مواجه خواهند بود که همین موضوع انتخاب آنها را دشوار کرده است. در همین راستا قصد داریم شما را با چند خودرو مناسب آشنا کنیم که می‌توان آنها را با بودجه ۲۰۰ میلیون تومان خریداری کرد.

خرید ۵ خودرو با بودجه ۲۰۰ میلیون تومان
کوییک مدل ۱۴۰۱ تقریبا صفرکیلومتر
بهترین خودروهای زیر 200میلیون در بازار
مشتریان با بودجه ۲۰۰ میلیون تومان می‌توانند به سراغ مدل ۱۴۰۱ هاچ‌بک کوییک با کارکرد بسیار پایین ۲ تا ۳ هزار کیلومتر در بازار آزاد بروند. این خودرو از ظاهر نسبتا جذاب‌تری نسبت به سایر خودروهای اقتصادی صفرکیلومتر بازار بهره می‌برد و نسبت به سایر محصولات ارزان قیمت سایپا نیز در جایگاه بهتری قرار دارد.
سایپا کوییک از لحاظ فنی مشابه ساینا و انواع تیبا بوده و به همین دلیل اگر پیشرانه و گیربکس آن با خرابی مواجه شد، به آسانی می‌توان به قطعات با قیمت مناسب دسترسی پیدا کرد. ضمن این که هزینه تعمیرات آن نیز بسیار مناسب است. کوییک از نظر فضای کابین نیز در سطح مناسبی قرار داشته و برای خانواده‌های کم‌جمعیت مناسب است. از این رو اگر با بودجه ۲۰۰ میلیون تومان به دنبال یک خودرو اقتصادی صفر کیلومتر هستید، کوییک گزینه مناسبی خواهد بود.

ساینا S مدل ۱۴۰۱ کارکرده
بهترین خودروهای زیر 200میلیون در بازار
اگر با بودجه ۲۰۰ میلیون تومانی در بازار ایران به دنبال یک سدان اقتصادی با طراحی معمولی هستید، ساینا اس می‌تواند گزینه مناسبی برایتان باشد. مشتریان در بازار می‌توانند ساینا اس مدل ۱۴۰۱ را با کارکرد ۱۰ هزار کیلومتر یا کمتر با قیمت حدود ۲۰۰ میلیون تومان خریداری کنند که برای خانواده‌های ۴ یا ۵ نفره یک گزینه اقتصادی محسوب می‌شود.
ساینا اس از لحاظ فنی به سایر محصولات خانواده پلتفرم X200 سایپا از جمله کوییک شباهت داشته و از نظر هزینه تعمیرات و استهلاک فنی نیز در سطح مناسبی قرار دارد. ظرفیت صندوق عقب ساینا اس به 370 کیلومتر می‌رسد و به همین دلیل از لحاظ کاربردی بودن نسبت به کوییک در سطح بهتری قرار دارد. از این رو با بودجه 200 میلیون تومانی می‌توانید به سراغ ساینا اس بروید که به عنوان یک سدان خانوادگی جمع‌وجور و با هزینه نگهداری و استهلاک پایین گزینه مناسبی خواهد بود.

پراید ۱۱۱ صفرکیلومتر
بهترین خودروهای زیر 200میلیون در بازار
پراید ۱۱۱ صفرکیلومتر یکی دیگر از خودروهایی است که می‌توان با بودجه ۲۰۰ میلیون تومان در بازار ایران خریداری کرد. البته این خودرو از نظر امنیت، امکانات، هندلینگ، کیفیت سواری و کاربردی نسبت به کوییک یا تیبا ۲ ارزش خریدی کمتری داشته، اما مشتریان جوانی که خواهان خرید یک هاچ بک با طراحی ظاهری کمی اسپرت هستند به سراغ این خودرو می‌روند.
هرچند استهلاک فنی پراید ۱۱۱ پایین است، اما پیشرانه آن ضعیف بوده و برای مصارف خانوادگی گزینه مناسبی نخواهد بود. صندوق عقب این خودرو کوچک بوده و برای قرار دادن لوازم پرحجم مناسب نیست. از این رو مشتریانی که به دنبال یک خودرو هاچ بک با ظاهری کمی اسپرت، استهلاک پایین و هزینه نگهداری پایین هستند می‌توانند به سراغ این خودرو بروند.

رانا LX مدل ۹۴
بهترین خودروهای زیر 200میلیون در بازار
اگر با بودجه ۲۰۰ میلیون تومان به دنبال خرید خودرویی از محصولات ایران خودرو هستید،  رانا ال ایکس در قالب یک سدان با توان حرکتی بالاتر، عملکرد فنی بهتر و کیفیت سواری لذت‌بخش‌تر نسبت به محصولات سایپا می‌تواند برای خرید گزینه مناسبی باشد. مشتریان می‌توانند مدل ۱۳۹۴ رانا ال ایکس را با کارکرد ۱۸۰ هزار کیلومتر با قیمت حدود ۲۰۰ میلیون تومان در بازار خریداری کنند.
رانا ال ایکس مدل 1394 به یک پیشرانه 16 سوپاپ 1.6 لیتری TU5 مجهز شده که عملکرد نسبتا نرمی را به همراه دارد و نسبت به محصولات سایپا توان مهیج‌تری را ارائه خواهد داد. هرچند فضای صندلی‌های ردیف عقب این خودرو محدود بوده و برای سرنشینان بزرگسال مناسب نخواهد بود. به طور کلی این خودرو عملکرد فنی، کیفیت ساخت قابل قبول، پرستیژ بالاتر و با سواری لذت‌بخش‌تر نسبت به محصولات سایپا نظر کوییک و ساینا گزینه مناسبی برای مشتریان خواهد بود.

سمند EF۷ مدل ۹۵
بهترین خودروهای زیر 200میلیون در بازار
سمند EF7 مدل 1395 با کارکرد حدود 180 هزار کیلومتر برای خانواده‌های پرجمعیت یک خودرو اقتصادی مناسب محسوب می‌شود. کابین و صندوق عقب جادار آن می‌تواند به خوبی به نیاز خانواده‌ها در زمان مسافرت پاسخ دهد. این خودرو به پیشرانه EF7 مجهز شده که عملکرد قابل قبولی را به همراه خواهد داشت و در جاده یا سطح شهر نیز از کشش مناسبی بهره می‌برد.
مالکان این خودرو در سراسر کشور به آسانی می‌توانند قطعات یدکی آن را تهیه کرده و همچنین آن را تعمیر کنند. سمند سواری چندان خشکی را به همراه ندارد و هندلینگ آن نیز در سطح مناسبی قرار دارد. از این رو اگر با بودجه 200 میلیون تومان به دنبال خرید خودرویی برای مصارف خانوادگی هستید، سمند EF7 مدل 1395 گزینه مناسبی محسوب می‌شود.

جمع‌بندی
به طور کلی اگر با بودجه 200 میلیون تومانی به دنبال خرید یک خودرو کم کارکرد و صفرکیلومتر هستید، در بازار ایران می‌توانید از محصولات سایپا مانند کوییک، ساینا اس و پراید 11 گزینه مورد نظر را انتخاب کنید. همچنین رانا ال ایکس و سمند EF7 کارکرده نیز به دلیل توان حرکتی، امکانات و کیفیت سواری بهتر می‌توانند گزینه مناسبی برای کاربران باشند.
سمند نیز با کابین و صندوق جادار برای خانواده‌های گزینه مناسبی خواهد بود. همچنین علاوه بر این 5 خودرو، با بودجه 200 میلیون تومان می‌توانید به سراغ مدل‌های کارکرده ام وی ام 315، پژو 206 صندوق دار V8 و پژو 405 GLX بروید.
https://akhbarbank.com/vdcjvxeo.uqeayzsffu.html
تازه ترین اخبار