۰
۲
يکشنبه ۱۷ فروردين ۱۳۹۹ ساعت ۱۴:۵۹

واگذاری چک، بدون حضور در شعب بانک ملی

مشتریان بانک ملی ایران برای واگذاری چک، نیازی به مراجعه به شعب ندارند.
به گزارش اخباربانک، اطلاعات موجود نشان می دهد بیشترین علت مراجعه مشتریان نظام بانکی به شعب، واریز وجه نقد و واگذاری چک است. این دو عملیات در روزهای جاری که با شیوع ویروس کرونا همزمان شده، می تواند جان بسیاری از مشتریان و کارکنان نظام بانکی را به خطر بیاندازد.

بانک ملی ایران اکنون عملیات واریز وجه نقد را به دستگاه های «خودگردان» واگذار کرده است، اما سوال این است که آیا عملیات واگذاری چک را هم می توان بدون مراجعه به شعبه انجام داد؟

پاسخ به این سوال مثبت است، چرا که بانک ملی ایران دستگاه های VTM را به همین منظور طراحی کرده است.

این دستگاه ها که در بیش از 50 نقطه کشور فعال اند، مانند یک متصدی امور بانکی مستقر در شعب بانک، برگه های چک را از مشتری دریافت کرده و رسید ارائه می کنند.

علاوه بر این، بسیاری دیگر از تراکنش های بانکی از جمله افتتاح حساب، صدور کارت، صدور دسته چک و ارائه صورتحساب مهر شده از طریق این دستگاه قابل انجام است.

بانک ملی ایران برنامه توسعه و افزایش دستگاه های VTM را دستور کار دارد تا حداکثر امکانات را برای خلوت تر شدن شعب در اختیار مشتریان بگذارد.
 
مشاهده نظر مخاطبان
Iran, Islamic Republic of
سلام و خسته نباشید
با توجه به شرایط فعلی کرونا .... هر چقدر بشه خدمات بیشتری رو بانکها بصورت آنلاین انجام بدهند بسیار خوب خواهد بود منجمله افزایش سقف مقدار پول ارسالی اینترنت بانک ساتنا است
تبصره گذاشته شود چنانچه شخصی برای شرکتی ،سازمان دولتی ،شهرداری ،یا کارگزار بورس اوراق بهادار....(غیر شخص ) وجهی را حواله کند محدودیتی برای رقم حواله وجود نداشته باشد چراکه ریسکی وجود ندارد
با تشکر
Iran, Islamic Republic of
بشه از طریق اپلیکشن موبایلی چک گذاشت بحساب کاری که در بانکهای خارج هم میشود بهتر خواهد بود
تازه ترین اخبار