۰
چهارشنبه ۲۹ اسفند ۱۳۹۷ ساعت ۱۵:۳۰

اعضای اصلی هیات مدیره بانك شهر انتخاب شدند

مجمع عمومی عادی به طور فوق العاده بانک شهر با مجوز بانک مرکزی جمهوری اسلامی ایران و برای انتخاب حسابرس مستقل و بازرس قانونی اصلی و علی البدل و همچنین انتخاب اعضای اصلی هیات مدیره در ساعت 15 روز دوشنبه 27 اسفند ماه 1397 برگزار شد.
اعضای اصلی هیات مدیره بانك شهر انتخاب شدند
به گزارش اخباربانك، مجمع عمومی عادی به طور فوق العاده بانک شهر با مجوز بانک مرکزی جمهوری اسلامی ایران و برای انتخاب حسابرس مستقل و بازرس قانونی اصلی و علی البدل و همچنین انتخاب اعضای اصلی هیات مدیره در ساعت 15 روز دوشنبه 27 اسفند ماه 1397 برگزار شد.

بر اساس این گزارش،تعیین روزنامه های کثیرالانتشار برای درج آگهی های قانونی بانک شهر نیز از دیگر موارد مطرح شده در این جلسه بود.

درادامه همچنین حسابرس مستقل و بازرس قانونی اصلی و علی البدل انتخاب شده و 5 نفر از اعضای اصلی هیات مدیره نیز انتخاب و به تائید و تصویب نهایی مجمع رسیدند.

در حاشیه این جلسه نیز،گزارشی در خصوص تلاش بانک شهر در بکارگیری و اجرای طرح های برتر بانکداری الکترونیکی ، حضور پررنگ در پروژه های عمرانی و فرهنگی شهرهای کشور، تاثیر در توسعه حمل و نقل درون شهری ،ارایه خدمات بانکی شبانه روزی به شهروندان و ارتقاء رفاه زندگی شهروندی از سوی جناب آقای درخشنده سرپرست بانک شهر به آگاهی سهامداران رسید.
تازه ترین اخبار