۰
دوشنبه ۲۹ آبان ۱۴۰۲ ساعت ۰۹:۳۳

مجوز افزایش سرمایه 4 شرکت

چهار شرکت مجوز افزایش سرمایه سنگین ۴۵۱۹، ۵۰، ۴۵ و ۳۳ درصدی را از دو محل گرفتند و آماده برگزاری مجمع فوق العاده شدند.شدند.
مجوز افزایش سرمایه 4 شرکت
به گزارش اخباربانک، چهار شرکت نورد آلومینیوم، خودکفائی آزادگان، مواد اولیه الیاف مصنوعی و ایرکا پارت صنعت به ترتیب مجوز افزایش سرمایه سنگین 50، 33، 4519 و 45 درصدی را از سازمان بورس گرفتند و آماده برگزاری مجمع فوق العاده شدند.

بر اساس این گزارش، "فنوال" سرمایه فعلی را از 339.1 به 508.7 میلیارد تومان می رساند. تامین مالی این شرکت بورسی از محل سود انباشته برای تکمیل طرح‎ توسعه و خرید ماشین آلات اعمال می شود.

همچنین سرمایه فعلی "خودکفا" از 750 به 1000 میلیارد تومان می رسد. تامین مالی این شرکت حاضر در تابلو زرد بازار پایه از محل سود انباشته برای اصلاح ساختار مالی صرف می شود.

در این میان، "شمواد" سرمایه فعلی را از 14.3 به 662.7 میلیارد تومان می رساند. تامین مالی این شرکت حاضر در تابلو زرد بازار پایه از محل تجدید ارزیابی دارایی‌ها برای اصلاح ساختار مالی صرف می شود.

سرمایه فعلی "خکار" هم از 345.9 به 500 میلیارد تومان می رسد. تامین مالی این شرکت بورسی از محل سود انباشتها برای اصلاح ساختار مالی و جلوگيري از خروج نقدينگي اعمال می شود.
https://akhbarbank.com/vdch-6nw.23nixdftt2.html
تازه ترین اخبار