۰
دوشنبه ۲۲ آبان ۱۴۰۲ ساعت ۰۹:۱۰

اعلام زمان عرضه اولیه پانزدهمین شرکت

پانزدهمین شرکت جدید سال با عرضه اولیه ۱۲ درصد سهام ﺗﻮﺳﻌﻪ ﻣﻌﺎدن کرومیت کاوندگان طی دو مرحله و به روش ترکیبی، چهارشنبه این هفته وارد می شود.
به گزارش اخباربانک، در حالی حدود 1.5 ماه از عرضه اولیه 12 درصدی سهام پرتو بار فرابر خلیج فارس می گذرد که ﺗﻮﺳﻌﻪ ﻣﻌﺎدن کرومیت کاوندگان ﺑﻨﺎ به عنوان پانزدهمین شرکت تازه وارد از طریق فرابورس، چهارشنبه 24 آبان وارد بازار می شود.

بر اساس این گزارش، 186 میلیون سهم معادل 12 درصد سهام  "کرومیت" در دو مرحله با قیمت ارزش گذاری 6635 ریالی در بازار دوم معاملات فرابورس عرضه می شود که در مرحله اول 4 درصد با حداکثر سهمیه 885 هزار سهمی به سرمایه گذاران واجد شرایط به روش حراج و در مرحله دوم، 8 درصد دیگر همان روز با حداکثر سهمیه 248 سهمی به سهامداران حقیقی و حقوقی به روش قیمت ثابت کشف شده تعلق می گیرد. مشاور عرضه هم کارگزاری تامین سرمایه نوین و متعهد خرید تامین سرمایه لوتوس پارسیان است.

طی سال جاری سهام 14 شرکت انتقال داده های آسیاتک، حمل و نقل گهر ترابر سیرجان، فروسیلیسیم خمین، داروسازی دانا ، سیمان آبیک ، آهن و فولاد غدیر ایرانیان، فرانسوز یزد، تپسی، فولاد شاهرود، گلدیران، پخش رازی، سرمایه گذاری اقتصاد شهر طوبی، سوژمیران و پرتو بار فرابر خلیج فارس عرضه اولیه شده و ﺗﻮﺳﻌﻪ ﻣﻌﺎدن کرومیت کاوندگان ﺑﻨﺎ، پانزدهمین سهم جدید سال بشمار می رود.
https://akhbarbank.com/vdcewf8o.jh8wni9bbj.html
تازه ترین اخبار