۰
بانک پاسارگاد در شش ماه نخست سال جاری در مقایسه با دورۀ مشابه سال قبل، 65 درصد افزایش تراز عملیاتی داشته است.
افزایش 65 درصدی تراز عملیاتی بانک پاسارگاد
به گزارش خبرنگار اخباربانک، بررسی صورت های مالی این بانک در شهریور ماه نشان می دهد؛ بانک پاسارگاد در شهریور ماه 12.4 هزار میلیارد تومان درآمد تسهیلات گزارش کرده که 81 درصد بیش از ماه گذشته است. این بانک معمولاً در ماه پایانی هر فصل درآمد بیشتری شناسایی می کند. همچنین در این ماه سود پرداختی به سپرده ها 6164 میلیارد تومان بوده و نسبت به مرداد ماه پنج درصد افزایش دارد.
 
تراز عملیات بانکداری این بانک در این ماه 6.2 هزار میلیارد تومان است که به دلیل فصلی بودن درآمد تسهیلات، رشد بیش از 5 برابری نسبت به ماه گذشته دارد. همچنین درآمد کارمزد این ماه 655 میلیارد تومان گزارش شده که نسبت به مرداد 107 درصد رشد دارد. این قلم درآمد هم نوعاً در ماههای 6 و 12 بالاتر از معمول است.
 
بانک پاسارگاد در مجموع شش ماه، بیش از 47 همت درآمد تسهیلات و 33 هزار میلیارد تومان سود سپرده گزارش شده که تراز عملیات بانکداری را به حدود 14.2 هزار میلیارد تومان می رساند. درآمد کارمزد این دوره معادل 2209 میلیارد تومان است. در مقایسه با دورۀ مشابه سال قبل، " وپاسار " شاهد 71 درصد رشد درآمد، 74 درصد افزایش سود پرداختی، 65 درصد افزایش تراز عملیاتی و 37 درصد رشد درآمد کارمزد است.
 
آخرین قیمت سهم 2732 ريال است و در یک ماه اخیر 4 درصد افزایش داشته است.
https://akhbarbank.com/vdci3ra3.t1ary2bcct.html
تازه ترین اخبار