۰
يکشنبه ۲۶ شهريور ۱۴۰۲ ساعت ۱۱:۰۸

بانک گردشگری بلوک ۷ درصدی زیرمجموعه را می فروشد

بلوک هفت درصدی سهام شرکت اقتصادی نگین گردشگری ایرانیان برای دومین بار از سوی بانک گردشگری به ارزش ۱.۳ هزار میلیارد تومان، روانه میز فروش شد.
بانک گردشگری بلوک ۷ درصدی زیرمجموعه را می فروشد
به گزارش اخباربانک، بانک گردشگری که ۲۵ تیر اقدام به فروش بلوک ۷ درصدی سهام شرکت اقتصادی نگین گردشگری ایرانیان کرده بود برای دومین بار در صدد عرضه عمده و نقد یا شرایطی در تابلوی زرد بازار پایه برآمد.

بر اساس این گزارش، مقرر شده ۲۱۰ میلیون سهم "گنگین" یکشنبه ۹ مهر از طریق کارگزاری توسعه سهند عرضه شود. در این واگذاری قیمت پایه هر سهم ۶۲۶۰ تومان، ارزش معامله ۱.۳ هزار میلیارد تومان و سپرده حضور در رقابت ۱۳۱.۴ میلیارد تومان تعیین شده است. (قیمت واگذاری قبلی هر سهم ۷۵۰۰ تومان و ارزش معامله ۱.۵ هزار میلیارد تومان تعیین شده بود.)

خریدار در صورت خرید نقدی موظف است کل مبلغ مورد معامله را حداکثر طی دو روز کاری از تاریخ معامله پرداخت کند. در صورت تمایل به خرید شرایطی از تاریخ مشخص شدن برنده مزایده ۲۰ درصد از ارزش معامله باید به صورت نقدی پرداخت و الباقی ثمن معامله معادل ۸۰ درصد ارزش معامله طی سه فقره چک در قالب سه قسط مساوی با فواصل یک ماهه و نرخ سود سالانه طبق مصوبه شورای پول و اعتبار در وجه فروشنده ارائه شود که تاریخ اولین چک یک ماه پس از قطعی شدن معامله در فرابورس است.
https://akhbarbank.com/vdcgxq9y.ak9xw4prra.html
تازه ترین اخبار