۰
دوشنبه ۶ شهريور ۱۴۰۲ ساعت ۱۲:۳۸

تحویل نمادین چند خودروی وارداتی به متقاضیان

تعدادی از خودروهای صفر کیلومتر وارداتی با حضور وزیر صمت تحویل متقاضیان شد.
صبح امروز با حضور علی آبادی وزیر صمت تعدادی از خودروهای صفر کیلومتر وارداتی در نمایشگاه بین المللی تهران تحویل متقاضیان شد.

در این مراسم خودروهای چینی، کره‌ای و اروپایی وارداتی زیر 2500 سی‌سی به متقاضیان تحویل شد.
 
واردکنندگان در این مراسم، در خصوص مدل، میزان مصرف سوخت، قدرت موتور، کشور محل تولید و نوع خودروهای وارداتی توضیحاتی به وزیر صمت ارائه دادند.
 
تحویل نمادین چند خودروی وارداتی به متقاضیان
 اسفند سال گذشته بود که وزارت صمت اقدام به ثبت نام اولیه از متقاضیان خرید خودروهای وارداتی از طریق سامانه یکپارچه فروش خودرو کرد که در نهایت با گذشت 6 ماه امروز بخشی از خودروهای وارداتی توسط وزیر صمت تحویل شد.
علی‌آبادی وزیر صنعت، معدن و تجارت در این مراسم با اشاره به اینکه پیگیر تحویل خودروها هستیم گفت : مطالبه ما این است که روند تحویل سرعت و شتاب بگیرد و ظرف سه تا چهار ماه آینده همه خودروهای وارداتی تحویل داده شوند.
وی تاکید کرد: هیچ رانتی در واردات خودرو وجود ندارد؛ از این جهت خودروسازها در اولویت قرار گرفته‌اند که بتوانند تکنولوژی‌ها را برای داخلی سازی‌ها استفاده کنند.
علی آبادی با بیان این که همه مردم باید به بهترین خودروها به خصوص خودروهای داخلی و با قیمت های مناسب دسترسی داشته باشند گفت: همچنان فروش خودرو از طریق سامانه یکپارچه صورت خواهد گرفت.
وی افزود: پیشنهاد ما برای تعرفه واردات خودروهای برقی صفر یا 4 درصد است.
تحویل نمادین چند خودروی وارداتی به متقاضیان
https://akhbarbank.com/vdcjiheh.uqevmzsffu.html
تازه ترین اخبار