۰
دوشنبه ۸ خرداد ۱۴۰۲ ساعت ۱۲:۳۴

رشد درآمدی بیمه دی در دومین ماه سال

شرکت بیمه دی در دومین ماه از سال جاری از بخش حق بیمه صادره (شامل قبولی اتکایی) به درآمد ۱۱ هزار و ۷۳۱ میلیاردتومانی دست پیدا کرد.
به گزارش اخباربانک، شرکت بیمه دی ایران با سرمایه ثبت شده ۵۹۵ میلیاردتومانی و ارزش بازار ۴ هزار و ۵۲۲ میلیاردتومانی، در گزارش فعالیت ماهانه منتهی به اردیبهشت‌ماه سال جاری که در سامانه کدال منتشر کرد توانست به بالاترین میزان درآمدی خود از ابتدای سال ۱۳۹۹ برسد.

شرکت بیمه دی در دومین ماه از سال جاری از بخش حق بیمه صادره (شامل قبولی اتکایی) به درآمد ۱۱ هزار و ۷۳۱ میلیاردتومانی دست پیدا کرد. میزان درآمدی که این شرکت بیمه در اردیبهشت‌ماه از بخش نام‌برده شناسایی کرد یک هزار و ۷۶۵ درصد رشد را نسبت به ماه گذشته و ۸۱ درصد رشد را نسبت به دوره مشابه سال گذشته نشان می‌دهد، از ابتدای سال مالی تاکنون نیز میزان درآمد تجمیعی بیمه دی در مقایسه با دوره مشابه سال گذشته ۷۱ درصد افزایش را در کارنامه خود به ثبت رساند.

"ودی" بیشترین درآمدزایی که از فروش حق بیمه در اردیبهشت‌ماه داشت متعلق به رشته بیمه «درمان» بود که از این بخش توانست ۱۱ هزار و ۵۳۶ میلیارد تومان درآمدزایی داشته باشد، این رشته بیمه در این دوره ۹۹ درصد از درآمد ماهانه را به خود اختصاص داد. دیگر رشته بیمه درآمدزای "ودی" در این دوره در بخش «ثالث - اجباری» با مبلغ ۱۰۱ میلیارد تومان اعلام شد که یک درصد از درآمد ماهانه را تشکیل می‌دهد.

نقطه مقابل حق بیمه صادره در گزارش فعالیت ماهانه، خسارت پرداختی شرکت بیمه‌ای است. شرکت بیمه دی در اردیبهشت‌ماه سال جاری حدود ۹۲۷ میلیارد تومان خسارت پرداخت کرده است که در مقایسه با ماه گذشته، تقریباً میزان خسارت پرداختی ۲ برابر شده است.

"ودی" بیشترین خسارتی که در این دوره پرداخت کرده، مربوط به بخش «درمان» با مبلغی بالغ بر ۸۵۷ میلیارد تومان بوده است که سهم ۹۴ درصدی از خسارت پرداختی این شرکت را به خود اختصاص داده است.

در پایان گفتنی است که شرکت بیمه دی ایران در پایان اردیبهشت‌ماه توانست به تراز ماهانه و تجمیعی مثبت ۱۰ هزار و ۸۰۴ و ۱۰ هزار و ۹۵۷ میلیاردتومانی برسد.
https://akhbarbank.com/vdccxmqo.2bqxm8laa2.html
تازه ترین اخبار