دو معافیت جدید در “سیبانک” برای مشتریان

2 خرداد 1402 ساعت 16:48

در راستای سهولت دسترسی کاربران به بانکداری دیجیتال از طریق افتتاح حساب در اپلیکیشن سیبانک، کارمزد و حداقل مبلغ افتتاح سپرده‌ حساب در این اپلیکیشن حذف می‌شود.


به گزارش اخباربانک، روابط‌عمومی بانک سینا اعلام کرد: پس از راه‌اندازی و رونمایی از پلتفرم سیبانک و بازخوردهای اخذ شده از کاربران، این بانک اعلام کرد مشتریانی که تا اطلاع ثانوی به صورت غیرحضوری در بستر سیبانک نسبت به افتتاح حساب اقدام کنند، از پرداخت کارمزد و مسدودی حداقل مبلغ سپرده‌ها برای افتتاح حساب معاف خواهند بود.

مشتریان می‌توانند با مراجعه به وب‌سایت https://sibank.sinabank.ir یا مارکت‌های معتبر، اپلیکیشن سیبانک را دانلود و نصب کرده و از امکانات آن بهرمند شوند.

نحوه افتتاح حساب در این اپلیکیشن فرآیندی ساده دارد. مشتریان می‌توانند پس از دانلود و نصب «سیبانک»، ابتدا فرآیند احراز هویت را بدون مراجعه حضوری به شعبه در این اپلیکیشن انجام داده و سپس با کلیک بر روی افتتاح حساب غیرحضوری، تأیید اطلاعات هویتی و اقامتی و انتخاب نوع حساب و نوع شعبه، نسبت به افتتاح حساب و درخواست کارت اقدام کنند. 

همچنین این امکان مهیا شده است که پس از افتتاح حساب، از طریق منوی اطلاعات سپرده در کارپوشه، با فعال کردن گزینه صدور کارت، کارت حساب افتتاح‌شده را در آدرس پستی مد نظر خود دریافت کنند.

گفتنی است استفاده از خدمات اپلیکیشن سیبانک، به هیچ‌وجه به حضور در شعب بانک سینا نیاز ندارد و هر کاربر با داشتن کارت ملی و یک خط تلفن همراه به نام خود، می‌تواند بدون محدودیت زمانی و مکانی از خدمات این اپلیکیشن بهره‌مند ‌شود.


کد مطلب: 90697

آدرس مطلب :
https://www.akhbarbank.com/news/90697/دو-معافیت-جدید-سیبانک-مشتریان

پایگاه خبری تحلیلی اخباربانک
  https://www.akhbarbank.com