۰
يکشنبه ۲۸ اسفند ۱۴۰۱ ساعت ۱۲:۵۵

استقبال از نودمین سالروز تاسیس بانک کشاورزی

فرشید فرخ نژاد مدیرعامل بانک کشاورزی، در پیامی آغاز سال یکهزار و چهارصد و دو خورشیدی و تقارن بهار طبیعت با بهار قرآن را تبریک گفت.
به گزارش اخباربانک، وی در این پیام آورده است:

به نام خدا
«یا مقلب القلوب والابصار، یا مدبر اللیل والنهار، یا محول الحول والاحوال، حول حالنا الی احسن الحال…»
ز کوی یار می آید نسیمِ بادِ نوروزی
از این باد اَر مدد خواهی، چراغِ دل برافروزی
برگی دیگر از گاهشمار عمر، با دستان پر عطوفت پروردگار ورق خورد، سالی دیگر آغاز شد و نوبهاری دیگر با جلوه های بدیع اعجاز از راه رسید تا یادآور قدرت و عظمت صانع بی­ همتا باشد.

ما انسان ها، دروگران مزرعه کردار خویش هستیم، بر زمینی که میراث پیشینیان است و پس از ما نیز این عرصه به آیندگان واگذار خواهد شد.

در سالی که گذشت، دستاوردهای مهمی در کارنامه عملکرد بانک کشاورزی ثبت گردید که محصول تلاش، کوشش، همدلی و هم افزایی تمامی کارکنان این بانک بزرگ کشور است.

بی­شک این موفقیت ها با نیت مقدس خدمت به شریف ترین اقشار جامعه، گره گشایی از کار خلق، تامین مالی طرح های کشاورزی، شکوفایی اقتصاد کشور و سربلندی میهن عزیزمان رقم خورده است و برخاسته از ایمان ما به هم سرنوشتی، و اعتقاد راسخ ما به ایثار و تلاش در سایه پرچم پرافتخار ایران اسلامی است.

بانک کشاورزی در سال ۱۴۰۱، با تمام فراز و فرودها، موفقیت های زیادی را در زمینه رونق و توسعه بخش کشاورزی، تحکیم پایه های امنیت غذایی، اشتغالزایی و کارآفرینی برای کشورمان رقم زد و توانست باردیگر اثرگذاری و نقش کلیدی خود را در تامین مالی بخش کشاورزی و حمایت از فعالان این بخش به نحو مطلوب ایفا کند و از این حیث، به لطف پروردگار و حمایت مسئولان امر، در پیشگاه ملت شریف ایران و در آوردگاه وجدان خویش، سربلند هستیم.

سال پیش رو، بزنگاه با اهمیتی برای بانک کشاورزی و یکایک کارکنان این بانک است؛ ما در حالی به استقبال نودمین سالروز تاسیس بانک کشاورزی می رویم که قدمت، اصالت، هویت، توان بالای تخصصی سرمایه های انسانی و جایگاه محبوب اجتماعی این بانک، مسئولیت سنگین و شیرینی را بردوشمان نهاده است.

مسئولیت خطیرِ رساندنِ بانک کشاورزی به جایگاهی که شایسته و درخورِ ظرفیت های فراوان و تاریخ درخشان این بانک پرقدمت است؛ پس ما، اعضای خانواده بزرگ بانک کشاورزی، در این بهار دل انگیز، که با ایام پربرکت ماه مهمانی خداوند قرین شده و لطفی دوچندان یافته است، هم پیمان و هم قدم می شویم تا در سال ۱۴۰۲ با همت و حمیتی دوچندان، دوشادوش یکدیگر برای تحقق اهداف و برنامه های بانک سبزمان تلاش کنیم.

آغاز سال یکهزار و چهارصد و دو خورشیدی و تقارن بهار طبیعت با بهار قرآن را به همه مردم شریف ایران به ویژه مشتریان گرانقدر و همکاران عزیزم در بانک کشاورزی، تبریک و تهنیت می گویم و از خداوند متعال، صحت جسم و سلامت جان، سربلندی و شادمانی برای همه شما مسئلت دارم.
https://akhbarbank.com/vdch-wn6.23nw-dftt2.html
تازه ترین اخبار