4 ملک به مزایده گذاشته شده بانک ایران زمین، خریدار پیدا کرد

28 آبان 1401 ساعت 13:16

در مزایده 13 رقبه املاک و مستغلات بانک ایران زمین که در روز سوم آبان ماه امسال برگزار شده بود، مسوولان امر بر سر فروش 4 رقبه ملک با خریداران به توافق رسیدند.


به گزارش اخباربانک، در این مزایده شرکت آتیه نیک امین سبز به نمایندگی از بانک ایران زمین در نظر داشت املاکی را در شهرهای تهران، اصفهان، قم، ارومیه، اردبیل، تنکابن، گرگان، چالوس، سرخس، خلیل آباد کاشمر، فومن و سمنان را با شرایط نقدی از طریق مزایده عمومی به فروش برساند. 

متقاضیان شرکت در مزایده می توانستند از تاریخ درج آگهی لغایت پایان وقت اداری (ساعت14) روز سه شنبه 26 مهرماه امسال با مراجعه به نشانی تهران، میدان هدایت، خیابان شادلو، پلاک 14 طبقه اول شرکت آتیه نیک امین سبز تلفن 09125878564  مراجعه و نسبت به دریافت اوراق شرکت در مزایده اقدام کنند.

بر اساس این گزارشی که روی سامانه کدال سازمان بورس منتشر شده، عدم دریافت پیشنهاد جهت خرید 9 ملک از 13 ملک اعلام شده در آگهی مزایده یادشده،  دلیل به نتیجه نرسیدن این مزایده اعلام شده است.

بر این اساس، برای 4 رقبه از املاک یادشده پیشنهاد دریافت شده که پس از تایید نهایی، جزء برندگان مزایده انتخاب شدند.

 اسناد مثبته پس از تشریفات لازم جهت انعقاد قرارداد و مبالغ دریافتی از خریدار، متعاقبا با عنوان نتایج شرکت در مزایده اطلاع رسانی خواهد شد.

این گزارش حاکی است، بانک ایران زمین با سرمایه چهارهزار میلیارد ریال و نماد زمین از بانک های فعال در بازار سرمایه کشور محسوب می شود.
 


کد مطلب: 88134

آدرس مطلب :
https://www.akhbarbank.com/news/88134/4-ملک-مزایده-گذاشته-شده-بانک-ایران-زمین-خریدار-پیدا

پایگاه خبری تحلیلی اخباربانک
  https://www.akhbarbank.com