۰
۱
پنجشنبه ۲۴ شهريور ۱۴۰۱ ساعت ۲۳:۲۰

جشنواره اصناف بانک تجارت و ایران‌کیش تمدید شد

جشنواره ویژه اصناف بانک تجارت و ایران‌کیش تا پایان مهرماه تمدید شد. نظر به استقبال مشتریان حوزه کسب‌وکار و صنوف از جشنواره اصناف بانک تجارت و ایران‌کیش و در راستای تعامل هرچه بیشتر با این بخش از مشتریان، مدت‌زمان جشنواره تا پایان مهرماه تمدید شد.
جشنواره اصناف بانک تجارت و ایران‌کیش تمدید شد
به گزارش اخباربانک به نقل از روابط عمومی ایران‌کیش، مشتریان بخش اصناف برای شرکت در قرعه‌کشی جایزه ویژه باید ۱۰۰۰ امتیاز و برای ورود به قرعه‌کشی سایر جوایز ارزنده این جشنواره حداقل ۲۰۰ امتیاز کسب کنند.

افتتاح حساب در بانک تجارت ۱۰ امتیاز، داشتن حداقل ۱۰ تراکنش کارت‌خوان فروشگاهی در ماه ۲۰ امتیاز، انجام دست‌کم پنج تراکنش همراه‌بانک ۲۰ امتیاز و ماهانه پنج تراکنش اینترنت‌بانک ۱۰ امتیاز، داشتن دسته‌چک ۳۰ امتیاز، هر یک میلیون ریال میانگین موجودی حساب متصل به کارت‌خوان فروشگاهی دو امتیاز و هر پنج میلیون ریال تراکنش خرید کارت‌خوان فروشگاهی یک امتیاز را برای مشتریان در بر خواهد داشت.
https://akhbarbank.com/vdcgyw97.ak9uz4prra.html
مشاهده نظر مخاطبان
Iran, Islamic Republic of
از مدیر عامل محترم این بانک درخواست میشود نسبت به تبلیغات جذب منابع قرض الحسنه بر روی حساب های قرض الحسنه اقدام کنند الان حدود ده سال است جذب منابع قرض الحسنه و تبلیغات آن در این بانک و بانک صادرات و اخیرا بانک ملت قطع شده است
تازه ترین اخبار