۰
۱
بر اساس تصمیمات اعضای هیات تصویه تعاونی منحله “فرشتگان “، بانک پارسیان برای این سپرده‌گذاران تا سقف ۵ میلیاردریال افتتاح حساب می‌کند.
ایجاد حساب برای سپرده‌گذاران تعاونی منحله” فرشتگان”
به گزارش اخباربانک، سپرده‌گذاران تعاونی منحله “فرشتگان ” می‌بایست با همراه داشتن اصل کارت ملی، شناسنامه و دفترچه حساب فرشتگان و با در نظر گرفتن جدول مراجعه ذیل که بر اساس نام و نام خانوادگی می‌باشد در تاریخ‌های ذکرشده، به یکی از شعب بانک پارسیان مراجعه کنند:

الف تا پ از ۱۶الی۱۹ شهریور
ت تا ذ از۲۰ الی۲۲شهریور
ر تا ص از ۲۳الی۲۷شهریور
ض تا ق از۲۸الی ۳۰شهریور
ک تا ی از۳۱ شهریور الی ۶ مهرماه

واجدین شرایط در صورت عدم مراجعه در تاریخ‌های مشخص‌شده، امکان مراجعه در تاریخ‌های بعدی را نیز خواهند داشت.

جزییات بیشتر در خصوص نحوه پرداخت وجوه سپرده‌گذاران بیشتر از سقف ۵میلیارد ریال نیز متعاقباً اعلام خواهد شد.

گفتنی است؛ بانک پارسیان پیش‌تر نیز به‌عنوان بانک عامل پرداخت وجوه سپرده‌گذاران موسسه منحله ثامن‌الحجج، با قبول مسؤولیت و باهدف کمک به بانک مرکزی و دستگاه‌های نظارتی در اجرای سیاست‌های ساماندهی مؤسسات غیرمجاز ، عاملیت ساماندهی بزرگ‌ترین تعاونی غیرمجاز کشور را بر عهده گرفت .

ضمناً سپرده‌گذاران گرامی می‌توانند جهت آگاهی بیشتر از وضعیت شعب و یا اطلاع از نزدیک‌ترین شعبه بانک پارسیان به وب‌سایت بانک به آدرس parsian-bank.ir/branch مراجعه و یا با شماره تماس ۸۱۱۵۱۰۰۰ صدای پارسیان تماس حاصل نمایند.
https://akhbarbank.com/vdchmzn6.23nqqdftt2.html
مشاهده نظر مخاطبان
Iran, Islamic Republic of
بنام خدا
با سلام
شما در این خبر نام موسسه فرشتگان یکی از7 موسسه زیر مجموعه ادغامی موسسه اعتباری کاسپین را آوردین آیا این خبر فقط مربوط به موسسه فرشتگان هست یا شامل تمامی موسسات زیر مجموعه موسسه اعتباری کاسپین هم میشود؟!
با تشکر فراوان
تازه ترین اخبار