۰
۲
مانده رقم تسهیلات غیرجاری بانک تجارت تا پایان سال ۱۴۰۰ به ۱۴ هزار و ۵۵۰ میلیارد تومان رسیده است.
از تسهیلات غیرجاری ۱۴/۵ هزار میلیارد تومانی بانک تجارت فقط ۲ درصد آن شفاف شد
به گزارش اخباربانک، بررسی صورت‌های مالی تلفیقی سال مالی منتهی به ۱۴۰۰/۱۲/۲۹ بانک تجارت نشان می‌دهد مانده رقم تسهیلات غیرجاری این بانک تا پایان سال ۱۴۰۰ به ۱۴ هزار و ۵۵۰ میلیارد تومان رسیده است.

رقم ۱۴/۵ هزار میلیارد تومانی تسهیلات غیرجاری این بانک درحالی در شفاف‌سازی اخیر تسهیلات کلان بانکی با مدیریت بانک مرکزی انجام شد که بانک تجارت فقط لیست یکی از این تسهیلات با رقم ۳۱۵ میلیارد تومان را افشا کرده است.

به‌عبارتی تنها ۲/۲ درصد از تسهیلات غیرجاری بانک مذکور شفاف شده است. این موضوع احتمالأ به‌دلیل قرار گرفتن تسهیلات غیرجاری بانک در ردیف ارقام زیر ۱۰۰ میلیارد تومان است اما هرچه باشد عملا ۹۸ درصد تسهیلات غیرجاری بانک را غیرشفاف کرده است.

برای دیدن گزارش صورت های مالی اینجا را کلیک کنید.
 
https://akhbarbank.com/vdcfxydc.w6dexagiiw.html
مشاهده نظر مخاطبان
Iran, Islamic Republic of
مانده معوقات کلان بانکی چندین برابر ارقام اعلامی می باشد بسیاری از معوقات کلان بانکی با دادن وامی جدید و تسویه معوقات انجام شده است و بدتر از همه سودهای صوری و موهومی که از تسویه اینگونه معوقات ایجاد میشود وارد چرخه نقدینگی شده و خلق پول کاذب کاذب ایجاد کرده است
Iran, Islamic Republic of
دکتر بیگی نماینده مجلس اخیرا اعلام کرده فساد و اختلاس در بانک‌ها به مراتب هولناک تر از فولاد است تفحص از بانک ها در حال انجام است
تازه ترین اخبار