۰
جمعه ۲۸ مرداد ۱۴۰۱ ساعت ۱۵:۳۰

کاردانو ، دوج و شیبا سقوط کردند

قیمت ارزهای دیجیتال در روز جمعه کاهش یافت و قیمت بیت کوین (BTC) به پایین ترین حد روزانه 22788 دلار در صرافی بیت استمپ سقوط کرد.
این ارز دیجیتال پرچمدار تنها چند روز پس از عبور از سطح 25000 دلار برای اولین بار در نزدیک به دو ماه گذشته، بار دیگر ریزش داشت. Dogecoin (DOGE) عملکردی بدتر از ده رمزارز برتر دارد و تقریباً 9 درصد از ارزش خود را در 24 ساعت گذشته از دست داده است.

شیبا اینو (SHIB)، یکی دیگر از کوین های سگی محبوب، بیش از 10 درصد در مدت مشابه کاهش یافته است.
IMG 20220819 114836 568 - با کم شدن مومنتوم ریپل ، کاردانو ، دوج و شیبا سقوط کردند


عملکرد ضعیف DOGE و SHIB نشان می دهد که انتظار برای یک فصل میم کوین دیگر زودرس بوده است. اتریوم (ETH) بالاتر از سطح 1800 دلار باقی مانده است، اما آلتکوین پرچمدار قبل از ارتقاء ادغام مومنتوم خود را از دست داده است. ارزش کل بازار ارزهای دیجیتال اکنون بار دیگر در آستانه سقوط به زیر مرز 1 تریلیون دلار است.

در اوایل این ماه، بازار ارزهای دیجیتال به دلیل داده‌های تورمی پایین‌تر از حد انتظار، افزایش بسیار مورد نیاز را تجربه کرد. با این حال، رالی نسبتاً کوتاه مدت بود. دارایی های ریسکی اوایل این هفته دقایقی پس از اینکه نشست فدرال رزرو ایالات متحده در ماه ژوئیه نشان داد که بانک های مرکزی مصمم به حفظ نرخ های افزایشی هستند، مسیر خود را معکوس کرد.
منبع:utoday
https://akhbarbank.com/vdch66n6.23n-6dftt2.html
تازه ترین اخبار