اولویت موسسه ملل توجه به اصل مشتری مداری است

27 مرداد 1401 ساعت 17:44

مدیر عامل موسسه اعتباری ملل گفت: هدف و اولویت اصلی موسسه ارائه خدمات نوین و توجه ویژه به اصل مشتری مداری است.


به گزارش اخباربانک، حجت السلام جوادی در سفر به مازندران ضمن بیان حدیثی ازامام علی(ع) بیان داشت: به عهد ها و پیمان های خود وفادار باشید و به تعهدی که به مشتریان عزیزمیدهید پایبند باشید و برای مشتریان و رونق کسب و کار آنها مشاوری امین باشید وبا معرفی خدمات و تسهیلات موسسه مشتریان را یاری نمایید.

مدیرعامل موسسه اعتباری ملل ضمن قدردانی از تلاش بی‌وقفه همکاران، استان مازندران را به دلیل دارا بودن بنادر فعال تجاری و ظرفیت های گردشگری ،کشاورزی و صنعتی مستعد رشد و توسعه سهم بازار دانست و در این زمینه گفت: مسئولین و کارکنان شعب موقعیت و ظرفیت منطقه جغرافیایی محدوده شعبه را شناسایی کنند وبا برنامه ریزی دقیق و موثر نسبت به جذب مشتریان خرد و کلان عمل نمایند.

حجت السلام جوادی ضمن بیان حدیثی ازامام علی(ع) بیان داشت: به عهد ها و پیمان های خود وفادار باشید و به تعهدی که به مشتریان عزیزمیدهید پایبند باشید و برای مشتریان و رونق کسب و کار آنها مشاوری امین باشید وبا معرفی خدمات و تسهیلات موسسه مشتریان را یاری نمایید.

وی خاطرنشان کرد: هدف و اولویت اصلی موسسه ارائه خدمات نوین و توجه ویژه به اصل مشتری مداری می باشد و می بایست فعالیت ها و رویکردها در جهت کاهش مشکلات این عزیزان باشد.

ایشان با تأکید به پرداخت تسهیلات در امر اشتغالزایی تصریح کرد :از هیچ کمک و مساعدتی در زمینه حمایت از بنگاه‌های اقتصادی خرد و کلان و اشخاص حقیقی دریغ نورزید و دقت کافی داشته باشید که در تخصیص منابع، موضوع بهداشت اعتباری تحت شعاع قرار نگیرد و تسهیلات در بازار های کاذب که باعث آسیب به کشور می گردد مصرف نشود.

ایشان ضمن بیان فرصتهایی که صندوق سرمایه گذاری اعتماد ملل برای مشتریان حقوقی دارد گفت: بر اساس فرمایش امام علی(ع) که فرصت ها مثل ابرها می گذرند، پس فرصت ها را غنیمت بشمارید، و از همه همکاران درخواست دارم تا فرصت خدمت به مردم شریف و انقلابی ایران را دارید آن را قدر بدانید و هیچ فرصتی را به رایگان از کف ندهید.
در ادامه جلسه آقای طحان ،معاونت امور شعب سخنانی را در جهت بهبود عملکرد استان بیان داشتند.


کد مطلب: 86874

آدرس مطلب: https://www.akhbarbank.com/news/86874/اولویت-موسسه-ملل-توجه-اصل-مشتری-مداری

پایگاه خبری تحلیلی اخباربانک
  https://www.akhbarbank.com