۱
سرپرست بانک سینا در سفر به استان ایلام، از اختصاص بخشی از بودجه مسئولیت‌های اجتماعی بانک به طرح های اشتغالزایی و درآمدزایی برای مردم این منطقه خبر داد.
به گزارش اخباربانک به نقل از روابط‌ عمومی بانک سینا، صفایی مزید به تشریح عملکرد بانک از حیث تسهیلات پرداختی در زمینه‌های مختلف پرداخت و گفت: بانک سینا در راستای اجرای برنامه‌ها و سیاست‌های ترسیم شده مبنی بر ارائه تسهیلات قرض‌الحسنه اشتغالزایی و حمایت از مناطق محروم و کمتر برخوردار و همچنین ایجاد توسعه پایدار، خدمات مطلوب و قابل قبولی ارائه داده است.

وی ضمن ارزیابی عملکرد شعب و بررسی آمار منابع، مصارف و میزان مطالبات بانک گفت: تمام کارکنان بانک باید برای دستیابی به اهداف و افق‌های تبیین شده تلاش مضاعف داشته باشند و با وحدت و یکپارچگی جایگاه بانک را ارتقاء دهند.

سرپرست بانک سینا همچنین با حضور در سیاه چادرهای عشایر منطقه ملکشاهی با تاکید بر لزوم اجرای طرح‌های برنامه‌ریزی شده و اختصاص بودجه از محل مسئولیت‌های اجتماعی در استان گفت: بانک سینا برنامه‌های مناسبی در ارائه تسهیلات قرض‌الحسنه به عشایر گرانقدر دارد و قطعا این تسهیلات باعث توسعه و رونق اقتصادی برای عشایر خواهد شد.

فرماندار شهرستان ملکشاهی هم با حضور در این بازدید، با اشاره به حمایت‌های همه‌جانبه بانک سینا در اعطای تسهیلات اشتغالزایی و ایجاد مشاغل پایدار، از حسن تدبیر و تلاش موفق این بانک در ارائه خدمات ارزشمند و صادقانه تشکر و قدردانی کرد.

سرپرست بانک سینا و فرماندار شهرستان ملکشاهی در این بازدید درباره چگونگی تامین مالی پروژه‌های زیرساختی در استان ایلام به بحث و تبادل نظر پرداختند.

گفتنی است در این سفر سیدمحمد یزدی‌خواه معاون شعب و مناطق، خلیل‌اله مهرابی مدیر امور بانکداری اسلامی و آرش طاهرخانی مدیر منطقه کرمانشاه و ایلام نیز حضور داشتند.
https://akhbarbank.com/vdchwqn6.23nmwdftt2.html
تازه ترین اخبار