پیام تبریک مدیر عامل بانک سپه به مناسبت روز ارتباطات و روابط عمومی

27 ارديبهشت 1401 ساعت 10:24

مدیر عامل بانک سپه روز ارتباطات و روابط عمومی را تبریک گفت.


به گزارش اخباربانک، متن کامل پیام دکتر آیت اله ابراهیمی بدین شرح است:

بسم الله الرحمن الرحیم
فرا رسیدن بیست و هفتم اردیبهشت ماه " روز ارتباطات و روابط عمومی" را به تمامی فعالان پرتلاش عرصه ارتباطات و روابط عمومی در میهن اسلامی به ویژه همکاران ارجمند خود در روابط عمومی بانک سپه صمیمانه تبریک می گویم.

بی شک دنیای امروز که به عصر ارتباطات و انفجار اطلاعات نام یافته است ؛ بیانگر نقش اصحاب خبر و رسانه به عنوان مشعل داران این عرصه است که با همت سترگ و بکارگیری هنر، مهارت، تدبیر و دانش، بسترهای توسعه آگاهی و مسئولیت پذیری در جوامع و ملل را فراهم و فضایی سالم و مطمئن برای اطلاع رسانی شفاف و ارتباطات اثربخش بین مردم و سازمان ها را رقم زده اند.

نگاهی به نامگذاری " روز ارتباطات و روابط عمومی " در ایران عزیز و اندیشیدن به مولفه ها وگزاره هایی همچون "روابط عمومی ،حکمرانی خوب ،مشارکت کارآمد " ؛ "روابط عمومی، اخلاق‌مداری، اعتماد اجتماعی" ؛ "روابط عمومی ،کنشگری، مسئولیت اجتماعی" ؛ " روابط عمومی، تولید، دانش بنیان، اشتغال آفرین" و.... دلالت بر اهمیت جایگاه و نقش موثر و محوری روابط عمومی‌ها در حوزه‌های عملکردی و موفقیت دستگاه ها، سازمان ها و نهادها و ارتقای منزلت و پایگاه اجتماعی آنان دارد.

این نقش‌آفرینی‌ها که می تواند مدیریت افکار عمومی درون و برون سازمان را با برنامه ریزی‌های دقیق و مدون راهبردی و نگرش به رصد تحولات و رخدادهای بین المللی و جهانی، پیش‌بینی آینده و نگاه هنرمندانه به بهره‌گیری از عنصر خلاقیت و ابتکار و تاکید بر انعطاف‌پذیری هوشمند، برخط بودن و استفاده هوشیارانه از دانش و مهارت های تخصصی و فناورانه تضمین نمایند، قادر است دسترسی به اهداف و آرمانهای مورد نظر را به نحو مطلوب و شایسته ترسیم و پشتیبانی نماید.

در این رهگذر با تاکید بر اهتمام ویژه « بانک سپه » به مقوله « ارتباطات و روابط عمومی » به عنوان یکی از پیشران‌های اصلی و پیش برنده حرکت تحولی و روبه جلوی این مجموعه مهم در نظام بانکی کشور؛ از مجاهدت‌ها و تلاش‌های خالصانه، صادقانه و ارزنده کلیه همکاران متعهد، متخصص و توانمند خود در مجموعه روابط‌عمومی بانک در سراسر کشور قدردانی و سپاسگزاری می کنم.

دوام توفیق و سربلندی همه تلاشگران عرصه ارتباطات و روابط عمومی و رسانه در خدمت صادقانه به ملت عظیم‌الشأن ایران و اعتلای نظام مقدس جمهوری اسلامی تحت عنایات حضرت بقیه الله الاعظم (ارواحنا فداه) و منویات و رهنمودهای مقام عظمای ولایت و رهبری حضرت امام خامنه‌ای (مد ظله العالی ) را از درگاه خداوند کریم و نعیم خاضعانه مسئلت می جویم.
آیت اله ابراهیمی
مدیرعامل بانک سپه


کد مطلب: 85591

آدرس مطلب :
https://www.akhbarbank.com/news/85591/پیام-تبریک-مدیر-عامل-بانک-سپه-مناسبت-روز-ارتباطات-روابط-عمومی

پایگاه خبری تحلیلی اخباربانک
  https://www.akhbarbank.com