۰
چهارشنبه ۲۱ ارديبهشت ۱۴۰۱ ساعت ۰۹:۰۶

جدیدترین تصویر از گوشیN۷۳ نوکیا با ۵ دوربین

جدیدترین تصویر از گوشیN۷۳ نوکیا با ۵ دوربین
گوشی نوکیا N۷۳ در دست ساخت. در جدیدترین عکس‌های این گوشی می‌بینیم که قرار است ۵ دوربین در پنل پشتی این دستگاه قرار بگیرد.
 
در ماه مارس، HMD Global تایید کرد که این شرکت هیچ برنامه‌ای برای عرضه یک گوشی هوشمند پرچمدار یا شاخص در آینده نزدیک ندارد. با این حال، یک گزارش جدید نشان می‌دهد که این شرکت در حال کار بر روی یک گوشی هوشمند پرچمدار است.
جدیدترین تصویر از گوشیN73 نوکیا با 5 دوربین
به گزارش سایت خبری چینی CNMO، برند نوکیا در حال کار بر روی گوشی هوشمند جدیدی با نام N73 است. احتمالا به یاد داشته باشید که این برند قبلاً یک گوشی هوشمند با همان نام N73 در سال ۲۰۰۶ منتشر کرده بود که در آن زمان بسیار محبوب شد.
از این گوشی پرچمدار احتمالی چند رندر نیز منتشر شده است. طبق این تصاویر قسمت بالایی دستگاه صاف و کناره‌های آن خمیده خواهد بود. ماژول دوربین به شکل نوک چاقو است و یک مجموعه دوربین پنج‌گانه به همراه یک ماژول با دو فلاش را در خود جای داده است. دوربین اصلی دارای بزرگترین لنز است و چهار لنز دیگر به صورت عمودی در زیر آن قرار دارند.
جدیدترین تصویر از گوشیN73 نوکیا با 5 دوربین
در این گزارش آمده است که این گوشی هوشمند احتمالا دارای سنسور ۲۰۰ مگاپیکسلی ساخت سامسونگ باشد. چنان که می‌دانید، پیش از این شرکت سامسونگ در سپتامبر ۲۰۲۱ از سنسور ۲۰۰ مگاپیکسلی ISOCELL HP1 رونمایی کرده بود. با این حال، سنسور ۲۰۰ مگاپیکسلی هنوز روی هیچ گوشی هوشمندی عرضه نشده است و توجه داشته باشید این مشخصات و رندر‌ها هنوز شایعه است و به تأیید نرسیده.

در خبر‌های مشابه آمده است که برند موتورولا قرار است اولین گوشی هوشمند ۲۰۰ مگاپیکسلی را با نام Motorola Frontier عرضه کند. همچنین شایعه شده است که این گوشی هوشمند با سنسور ۲۰۰ مگاپیکسلی HP1 سامسونگ عرضه می‌شود.

سنسور جدید دارای یک فناوری کاملاً جدید ChameleonCell است، یک فناوری Pixel-binning که بسته به محیط از طرح بندی پیکسل‌های دو در دو، چهار در چهار یا کامل استفاده می‌کند. این سنسور می‌تواند ویدیو‌های 8K با سرعت ۳۰ فریم بر ثانیه با حداقل افت در میدان دید بگیرد.
https://akhbarbank.com/vdcjixeo.uqeiozsffu.html
تازه ترین اخبار