۰
۱
معاون سپرده‌گذاری مرکزی از تلاش برای آماده سازی زیر ساخت الکترونیکی وثیقه گذاری سهام افراد برای دریافت وام از دو بانک غیر بورسی خبر داد و گفت: متقاضیان حتماً باید در سجام ثبت نام کرده باشند.
به گزارش اخباربانک، محمد حسنلو از تلاش برای آماده سازی زیر ساخت الکترونیکی وثیقه گذاری سهام سهامداران در اختیار بانک‌ها خبر داد و گفت: از این طریق می توان به پشتوانه وثیقه سهام به سهامداران وام ارائه داد. دو بانک ملی و قرض الحسنه مهر ایران در این زمینه پیشتاز هستند که به زودی با فراهم شدن بسترهای قانونی، ارائه تسهیلات را آغاز خواهند کرد.

وی افزود: مسئله مهم برای شرکت سپرده‌گذاری، احراز هویت سهامداران است که بصورت کاملاً الکترونیکی انجام خواهد شد و نیازی به مراجعه حضوری نخواهد بود. همه کسانی که می‌خواهند از این تسهیلات استفاده کنند حتماً باید در سامانه سجام ثبت نام کرده باشند.

حسنلو ادامه داد: در جریان اجرای طرح، مشتری می‌تواند میزان سهامی که قصد وثیقه گذاری دارد را از طریق سامانه انتخاب کند. سپرده گذاری درخواست را به بانک ارسال می‌کند تا بقیه مراحل وثیقه سهام انجام شود.
https://akhbarbank.com/vdceze8v.jh8nfi9bbj.html
مشاهده نظر مخاطبان
Iran, Islamic Republic of
هر روز در رسانه های وام های مختلف اعلام می کنند ولی متاسفانه به بانک ها مراجعه می کنیم بهانه های مختلف از پرداخت وام خوداری می کنند چرا؟
تازه ترین اخبار