۰
يکشنبه ۱۸ ارديبهشت ۱۴۰۱ ساعت ۱۲:۰۵

نتیجه چند مزایده بانک پاسارگاد

بانک پاسارگاد از فروش ۳.۵۴ درصد سهام "ومعادن" به ارزش ۵ هزار میلیارد تومان و عدم واگذاری سایر شرکت های قابل عرضه به دلیل نبود متقاضی خبر داد.
به گزارش اخباربانک، بانک پاسارگاد از فروش 3.54 درصد سهام "ومعادن" به ارزش 5 هزار میلیارد تومان از طریق مزایده و عدم واگذاری سایر شرکت های قابل عرضه به دلیل نبود متقاضی خبر داد و با توقف نماد، آماده بازگشایی برای دوشنبه شد.

براین اساس، "وپاسار" اعلام کرد: واگذاری سهام شرکت های بیمه پاسارگاد به میزان 19.99 درصد، سرمایه گذاری توسعه معادن و فلزات به میزان 3.54 درصد و مپنا به میزان 5.56 درصد از طریق شرکت فرابورس و بورس و شرکت گروه ارزش آفرینان پاسارگاد به میزان 97.99 درصد بصورت نقد و اقساط از طریق مزایده 25 اسفند برگزار شد.

به این ترتیب، مزایده واگذاری سهام شرکت های فوق در سال 1400 برگزار شده و سهام سرمایه گذاری توسعه معادن و فلزات به تعداد 2 میلیارد و 974 میلیون و 908 هزار و 941 سهم معادل 3.54 درصد از قرار هر سهم 1700 تومان معادل 5 هزار میلیارد تومان بصورت نقدی به فروش رسید.

ضمناً واگذاری سایر شرکت های قابل عرضه به دلیل عدم وجود متقاضی میسر نشد. لکن فروش سهام شرکت های مزبور در دستور کار هیأت مدیره قرار دارد که اطلاعات تکمیلی و شرایط فروش پس از طی مراحل داخلی و اخذ مصوبات مربوطه متعاقبا از طریق کدال و روزنامه رسمی بانک به اطلاع سهامداران خواهد رسید.
https://akhbarbank.com/vdchqkn6.23nmkdftt2.html
تازه ترین اخبار