۰
مراسم معارفه سید سعید شمسی‌نژاد به‌عنوان مدیرعامل بانک مهر ایران برگزار شد.
به گزارش اخباربانک ، این مراسم با حضور جمعی از نمایندگان سهامداران از جمله دکتر حجت‌اله صیدی مدیرعامل بانک صادرات، فرشید فرخ‌نژاد رئیس هیأت مدیره بانک رفاه، رضا صدیق قائم مقام مدیرعامل بانک صادرات و همچنین محسن پدرام رئیس هیأت مدیره بانک مهر ایران، سلیمان توکلی قائم مقام مدیرعامل بانک مهر ایران و جمعی از رؤسای ادارات کل ستادی این بانک همراه بود.
 
شمسی‌نژاد که به‌عنوان مدیرعامل بانک مهر ایران معرفی و منصوب شد، دکترای مدیریت مالی دارد و تحقیقات مختلفی در حوزه اقتصاد اسلامی، بانکداری اسلامی و بانکداری دیجیتال داشته است. وی همچنین پیش از این عضو هیأت مدیره بانک قرض‌الحسنه رسالت بوده است.

محسن پدرام، رئیس هیأت مدیره بانک مهر ایران، گفت: بانک مهر ایران موفق شده در شرایط رکودی اقتصاد، توفیقات خوبی را داشته باشد که این موضوع مرهون تلاش‌های مدیران بانک به‌ویژه دکتر اکبری است. برای ایشان آرزوی موفقیت دارم.

وی همچنین اظهار کرد: خرسندم از اینکه فردی جایگزین ایشان می‌شود که بادانش است. امیدوارم در اجرای سیاست‌های دولت در حوزه بانکی بتوانیم عملکرد مطلوبی داشته باشیم.

پس از وی دکتر حجت‌اله صیدی، مدیرعامل بانک صادرات سخنرانی کرد. صیدی گفت: بانک مهر ایران بر خلاف مدت زمان کمی که از فعالیت آن می­گذرد، موفق شده رشد خوبی داشته باشد و اکنون نیز از وضعیت مطلوبی برخوردار است.

صیدی افزود: اکنون نیز به جای دکتر اکبری فرد متخصص و باسوادی آمده است. بیش از ۱۰ سال است دکتر شمسی‌نژاد را می‌شناسم. فردی با دانش است که هم سابقه دانشگاهی دارد و هم در حوزه اجرایی فعالیت کرده است. مطمئنم ایشان در بانک مهر ایران موفق می‌شود و فعالیت‌های این بانک را توسعه می‌دهد.

تلاش برای رشد بانک مهر ایران
شمسی‌نژاد نیز پس از دریافت حکم مدیرعاملی خود، از برنامه‌های خود گفت: خوشبختانه بانک مهر ایران در شاخص‌های مختلف مانند کفایت سرمایه، وضعیت مطلوبی دارد. با لطف خدا، همکاری هیأت مدیره و همکاران، حفظ و رشد این شاخص‌ها جزو برنامه‌های ماست.

مدیرعامل بانک مهر ایران اظهار کرد: اگر فرآیندها نیاز به اصلاح و بهبود داشته باشد، آن‌ها را ارتقا می‌دهیم. قرض‌الحسنه جای کار زیادی دارد. اکنون دو بانک قرض‌الحسنه در مجموع ۳ درصد منابع بانکی کشور را دارند، در حالی که باید چشم‌اندازمان رسیدن به ۲۰ درصد منابع باشد.

مدیرعامل بانک مهر ایران اظهار کرد: شاید هیچ کس توقع نداشت که بانک‌های قرض‌الحسنه به این خوبی عمل کنند و به اهداف عالی ترسیم شده دست یابند.

وی ادامه داد: هیچ فاصله‌ای با کارکنان و مدیران بانک ندارم. مشورت‌های آقایان دکتر اکبری و پدرام نیز حتماً می‌تواند به من کمک کند. از تجربیات سهامداران نیز استفاده می‌کنم. امیدوارم بتوانیم توفیقات خوبی را با همکاری همه کارکنان داشته باشیم.
https://akhbarbank.com/vdcizuav.t1apy2bcct.html
تازه ترین اخبار