۰
بانک تجارت با برپایی غرفه سیزدهمین نمایشگاه معرفی فرصت های سرمایه گذاری کشور و هشتمین نمایشگاه بین المللی بورس، بانک، بیمه و خصوصی سازی (کیش اینوکس ۲۰۲۱)، آخرین خدمات و سرویسهای سوپرمارکت مالی خود را به نمایش گذاشت.
معرفی دستاوردهای بانک تجارت در نمایشگاه بانک و بیمه
به گزارش اخباربانک، این بانک و شرکت‌های عضو هلدینگ مالی تجارت با حضور در سالن پارت A غرفه ۶ نمایشگاه، از عصر دوشنبه هشتم آذر ماه تا پنجشنبه هفته جاری به مدت ۴ روز به معرفی خدمات خود می‌پردازند.

شرکت‌های بیمه تجارت نو، کارگزاری تجارت، صرافی تجارت، صندوق سرمایه گذاری کاردان و همچنین مدیران و کارشناسان بخش‌های مختلف بانک تجارت در این نمایشگاه پاسخگوی بازدید کنندگان هستند.

در افتتاحیه این نمایشگاه که عصر دوشنبه با حضور سعید محمد مشاور رییس جمهور و دبیرشورایعالی مناطق آزاد تجاری گشایش یافت، محمدرضا نوایی لواسانی، رییس هیات مدیره و مدیرعامل سازمان منطقه آزاد کیش، علیرضا دلیری، معاون علمی و فناوری رئیس‌جمهور، ستار هاشمی معاون فناوری وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات و حسین سلاح ورزی نائب رییس اول اتاق بازرگانی، صنایع و کشاورزی ایران نیز به سخنرانی پرداختند.

با استقرار دولت سیزدهم و در راستای سیاست های جدید و رویکردهای اعلامی در ماه های آتی، رویداد پیش رو، با مشارکت سیاست گذاران، دست اندرکاران، فعالان بازارهای مالی، بازار سرمایه و سایر ذینفعان و علاقمندان، فرصت تازه‌ای برای بازنگری اقدامات انجام شده، ترسیم چشم‌اندازهای نو در حوزه اقتصاد و گسترش ارتباطات تجاری و اقتصادی بنگاههای اقتصادی ایجاد خواهد کرد .

رویداد کیش اینوکس به عنوان یکی از بزرگترین رویداد های اقتصادی کشور و در طول سال های برگزاری با حمایت و مشارکت گسترده وزارتخانه ها و سازمان ها و فعالان اقتصادی بخش دولتی و خصوصی در بخش های پیشرو اقتصادی کشور و نیز با حضور نخبگان اقتصادی و مشارکت کنندگان داخلی و خارجی به محلی جهت ارائه تصویری کامل از قابلیت ها، ظرفیت ها و شرایط کلان اقتصادی کشور، تقارن و تبادل اطلاعات فعالان اقتصادی و ایجاد زمینه‌های تحول در مسیر توسعه اقتصادی کشور تبدیل شده است.

این رویداد، نخستین رویداد صنعت مالی و بازار سرمایه از زمان شیوع کرونا در کشور بوده که در ۲ بخش نمایشگاهی و محتوایی برگزار می شود. بخش محتوایی این نمایشگاه همه روزه با ۲۵ نشست تخصصی و همایش جانبی در مرکز همایش های بین المللی جزیره کیش همراه است.

بانک تجارت با برپایی غرفه در سیزدهمین نمایشگاه معرفی فرصت های سرمایه گذاری کشور و هشتمین نمایشگاه بین المللی بورس، بانک، بیمه و خصوصی سازی (کیش اینوکس ۲۰۲۱) که متشکل از ۸۰ غرفه در بخش های مختلف و حضور ۲۰۰ سازمان دولتی و شرکت سرمایه‌گذاری از جمله بانک ها، بیمه ها و شرکت های پتروشیمی است، آخرین خدمات و سرویس‌های سوپرمارکت مالی خود را به نمایش گذاشت.
 
https://akhbarbank.com/vdcfyxdc.w6dmjagiiw.html
تازه ترین اخبار