۰
بانک تجارت به متقاضیان واجد شرایط وام ۳۰۰ میلیون تومانی با سود ۴درصد تا ۱۸درصد پرداخت می‌کند.
به گزارش اخباربانک، متقاضی دریافت این وام باید در بانک تجارت حساب سپرده بلندمدت افتتاح کند و با توجه به انتخاب مشتری، سود سپرده می‌تواند ۵، ۱۰ یا ۱۵درصد باشد. یکی از شرایط مهم و اصلی بانک تجارت برای دریافت وام فوری بدون ضامن، مسدودی سپرده است. همچنین ابطال سپرده قبل از سررسید تسهیلات منوط به تسویه کامل قرارداد است.

مدت زمان بازپرداخت این تسهیلات از ۱۲ تا ۶۰ ماه با توجه به میزان سود و میزان تسهیلات درخواستی متغیر است. این بانک نسبت به سپرده مشتری به وی وام پرداخت می‌کند. در طرح تسهیلات آنی بانک تجارت نسبت مبلغ وام به میزان سپرده بین ۶۰ تا ۸۵درصد متغیر است.

اگر متقاضی وام ۳۰۰ میلیون تومانی با بازپرداخت ۶۰ ماهه و سود چهار درصد را از بانک دریافت کند ماهانه اقساط این وام پنج میلیون و ۵۲۴ هزار تومان می‌شود. چنانچه مشتری بخواهد با بازپرداخت ۳۶ ماهه تسهیلات خود را تسویه کند، باید با سود هفت درصد اقساط را پرداخت کند که ماهانه ۹ میلیون و ۲۶۳ هزار تومان می‌شود.

در این طرح اگر مشتری بخواهد با نرخ سود ۱۵درصد سپرده‌گذاری کند، مدت بازپرداخت وام از ۱۲ تا ۳۶ ماه متغیر خواهد بود. همچنین نرخ سود تسهیلات ۱۸درصد محاسبه می‌شود. علاوه بر آن سپرده مشتری هم باید نزد بانک بلوکه بماند. با این شرایط مشتری نمی‌تواند وام ۳۰۰میلیونی دریافت کند و با توجه به میزان سپرده، وام تا سقف ۲۰۰میلیون تومان پرداخت می‌شود.
 
https://akhbarbank.com/vdcgty97.ak9xt4prra.html
تازه ترین اخبار