۰
۱
چهل و دومین مرحله قرعه کشی جوایز حساب های قرض الحسنه پس انداز بانک ملی ایران برگزار شد.
به گزارش اخباربانک به نقل از روابط عمومی بانک ملی ایران، قرعه کشی این دوره با حضور اعضای هیات نظارت متشکل از نمایندگان دادستانی کل کشور، وزارت امور اقتصادی و دارایی، بانک مرکزی و سید فرید موسوی عضو هیات مدیره بانک ملی ایران، محمود خادمیان رییس صندوق پس انداز ملی ایران و چند تن از روسا ومعاونین ادارات کل بانک همراه بود.

اسامی برندگان این مرحله از قرعه کشی پس از تایید هیات نظارت، به زودی در سایت بانک ملی ایران به نشانی www.bmi.ir قابل مشاهده خواهد بود.

برای این دوره از قرعه کشی 802 هزار و 900 فقره جایزه به ارزش بیش از یک هزار و 614 میلیارد ریال تخصیص یافته است.
یکصد فقره کمک هزینه خرید واحد مسکونی هر یک به ارزش یک میلیارد ریال، یک هزار و 400 فقره کمک هزینه خرید کالای ایرانی هر یک به ارزش 500 میلیون ریال و یک هزار و 400 فقره کمک هزینه خرید صنایع دستی هر یک به ارزش 10 میلیون ریال تنها بخشی از این جوایز است.
akhbarbank.com/vdcj88eo.uqe8mzsffu.html
مشاهده نظر مخاطبان
Iran, Islamic Republic of
سایت محترم اخبار بانک بانک آینده در اطلاعیه مراسم قرعه کشی سال ۹۸ خود عنوان کرد که حساب‌های قرض الحسنه که مانده قانونی را داشته باشند در قرعه کشی سال بعد شرکت داده میشود از آنجا که این تعهد بانک جنبه حقوقی برای آن بانک برای وعده خود ایجاد میکند لذا خواهشمند است ضمن پبگیری گزارش تهیه کنید تا بانک مذکور به وظیفه خود عمل کند از اخبار بانک که پیگیر درخواست های بحق مردمی است تشکر میگردد
تازه ترین اخبار