۰
چهارشنبه ۳۱ شهريور ۱۴۰۰ ساعت ۱۰:۱۹

تعلیق دو هفته ایی بانک آینده

در برابر تعلیق دو هفته ایی بانک آینده ، نماد ۱۴ شرکت بورسی و فرابورسی بسته و شرکت تازه وارد هم علاوه بر تغییر زمان معاملات با محدودیت حجمی مواجه شد.
تعلیق دو هفته ایی بانک آینده
به گزارش اخباربانک، در آخرین روز کاری بازار سهام در هفته جاری ، نماد معاملاتی بانک آینده به تشخیص فرابورس حداکثر تا 14 مهر ، تعلیق شد.

همچنین نماد شرکت های تامین سرمایه لوتوس پارسیان ،بورس کالا ، لیزینگ رایان‌ سایپا ، البرزدارو ، خوراک‌ دام‌ پارس‌ ، سیمان لار سبزوار ، مدیریت انرژی امید تابان هور، کارخانجات‌ دارو پخش‌ و صنعتی مینو برای یک ساعت ، تامین‌ ماسه‌ ریخته‌گری‌ برای یک روز ، گروه‌ صنعتی‌ سدید ، هپکو ، سرمایه گذاری توسعه عمران زاگرس و تامین مسکن جوانان برای دو روز کاری بسته شد. 

علاوه بر این در حالی معاملات سهام شرکت تازه وارد صنایع شیمیایی کیمیا گران امروز  از ساعت 9:30 دقیقه خواهد بود که برای این نماد محدودیت حجمی حداکثر 10 هزار سهمی در هر سفارش تعیین شده است. 

بازارگردانی سهام شرکت صنایع تولیدی اشتاد ایران (تشتاد) نیز با دامنه مجاز نوسان قیمت در تابلو  زرد بازار پایه و با استفاده از روش بازارگردانی مبتنی بر حراج از امروز چهارشنبه شروع شد.
akhbarbank.com/vdcez78v.jh8wei9bbj.html
تازه ترین اخبار