۰
چهارشنبه ۳۰ تير ۱۴۰۰ ساعت ۱۰:۵۳

تصاویر جدید و رسمی از کیا اسپورتیج 2022 + مشخصات

تصاویر جدید و رسمی از کیا اسپورتیج 2022 + مشخصات
اولین تصاویر از خودروی کیا اسپورتیج 2022 منتشر شده است که این خودرو را خاص و منحصر به فرد نشان می‌دهد.
تصاویر جدید و رسمی از کیا اسپورتیج 2022 + مشخصات


نسل پنجم اسپورتیج در کره جنوبی به فروش رسیده است و به این مناسبت کیا یک گالری عکس گسترده از کراس اوور کامپکت کاملاً جدید را منتشر کرده است.  از زمان آغاز به کار خود در اوایل ماه ژوئن، این مدل که برگرفته از هیوندای توسان است، با طراحی نامتعارف بحث و جدال زیادی ایجاد کرده است. همانطور که اکنون عکس‌های واقعی از مدل نسل NQ۵ منتشر شده، حقیقت را نشان می‌دهد.

این نمونه سبز زیتونی یک مدل با مشخصات فوق العاده است که ستودنی است، از جمله چرخ‌های بزرگ ۱۹ اینچی با طراحی دو رنگ، با طول ۴ هزار و ۶۶۰ میلی متر (۱۸۳.۴ اینچ) و فاصله دو محور با کشش ۲ هزار و ۷۵۵ میلی متر (۱۰۸.۴ اینچ)؛ لازم به ذکر است که  اکنون با نسخه جهانی اسپورتیج سر و کار داریم.


انتظار می‌رود اسپورتیج  با نمونه قبلی مشخصات ظاهری تقریباً یکسانی داشته باشد، یعنی یک نمای جلو یکسان و تنها برخی از آنها تغییر کرده است. بقیه طراحی‌ها کاملاً معمولی است و این تصاویر جدید تفاوت بین چراغ‌های جلو و عقب LED را در مقایسه با نمونه‌های ساده‌تر خوب نشان می‌دهد.
این تصاویر تازه همچنین نشان می‌دهد که تنظیمات صفحه نمایش ۱۲.۳ اینچی دوتایی از مدل‌های پیشرفته، تریم‌های اسپورتایژر کوچک‌تر در داخل بهره‌مند است. مدل‌های سطح متوسط ​​دارای صفحه لمسی کوچک‌تر با دکمه‌های چرخشی و چندین میانبر است، در حالی که وسیله نقلیه سطح پایین صفحه کوچک تک رنگی دارد که به نظر می‌رسد مانند یک قسمت باقی مانده از یک ماشین دهه ۱۹۹۰ است.

تغییر واضح دیگر تبدیل از سطح‌ فانتزی به پایه اسپورتیج، ناحیه زیر دریچه‌های هوای مرکزی است که در آن مدل ورودی دارای کنترل AC متناوب است. صفحه افقی نصب شده روی وسایل نقلیه مجهز به تنظیمات درجه حرارت دو منطقه از بین می‌رود و تنظیمات کمتری برای بازی دارد.

به عنوان یادداشت نهایی، تمام تصاویر اسپورتیج مخصوص KDM را به تصویر می‌کشند و این احتمال وجود دارد که همه بازار‌های جهانی نسخه نهایی  را دریافت نکنند. تصور اینکه کیا کراس اوور کامپکت جدید خود را با صفحه مرکزی قدیمی و AC معمولی بفروشد، دشوار است.
akhbarbank.com/vdcepz8v.jh8zoi9bbj.html
تازه ترین اخبار