۱
۲
یکی از بانک های خصوصی که در بحث افتتاح حساب با نرخ سود بالاتر مشهور است، به تازگی افتتاح حساب ۱۸ درصدی با قابلیت برداشت پس از یک ماه را برای مشتریان خود انجام می‌دهد.
افتتاح حساب سپرده ۱۸ درصدی در بانک خصوصی پرحاشیه
به گزارش خبرنگار اخباربانک، یکی از بانک های معروف در زمینه نرخ‌های سود سپرده بالا در شبکه بانکی باز هم از محصول جدیدی رونمایی کرده است.

این بانک پر حاشیه در زمینه پرداخت سود های غیرمتعارف و بالاتر از نرخ‌های مصوب سابقه زیادی دارد و پرداخت سودهای بالا در این بانک برای هیچ‌کس عجیب نیست.

در حالی که حداکثر نرخ سود سپرده در شبکه بانکی ۱۵ درصد میباشد این بانک بزرگ حساب دو ساله با نرخ ۱۸ درصد را در دستور کار قرار داده است.

این در حالیست که برداشت پس از یک ماه از سپرده فوق بر خلاف سایر بانک ها شامل جریمه برداشت پیش از موعد نبوده و برگشت سودی ندارد.
akhbarbank.com/vdcaewna.49n6o15kk4.html
مشاهده نظر مخاطبان
ناصر
Iran, Islamic Republic of
می دونم نظرم را نمی نویسید چون حرف حق را می زنم اما مثل اینکه از مصوبات شورای مول واعتبار بی اطلاع هستیدازپارسال سودیکساله ۱۶ درصد شد که شمانوشتی ۱۵ درصد.دوساله هم ۱۸ درصد.نرخ شکست هم درتمام بانک های خصوصی وجود ندارد وبعدازیک ماه می توانید برداشت کنید.
Iran, Islamic Republic of
گروهی نه بدلیل خیر خواهی بلکه جهت تخریب و تنگ نظرى بانك های خصوصی را هدف قرار داده اند و نيتشان خیر نیست.بانک ها هم مانند مردم قربانی اقتصاد بسته و ناسالم هستند .بدون ارتباط با اقتصاد جهان شرایط بدتر هم خواهد شد.طلبکاران در حقیقت همان بدهکاران هستند که دائما فرافکنی و عوامفریبی میکنند.
تازه ترین اخبار