۰
يکشنبه ۱۳ تير ۱۴۰۰ ساعت ۰۹:۴۸

ثبت تراز مثبت بیمه "پارسیان" در خرداد ماه

بیشترین میزان درآمدی که "پارسیان" در خردادماه سال ۱۴۰۰ کسب کرده از محل فروش حق بیمه «ثالث-اجباری» بوده و بخش «درمان» نیز پس‌ازآن قرار داشته داده است.
به گزارش اخباربانک، شرکت بیمه پارسیان در گزارش فعالیت ماهانه منتهی به خردادماه سال جاری از محل فروش حق بیمه ۴.۰۳۲ میلیارد ریال درآمد داشته و از ابتدای سال مالی تا انتهای خردادماه میزان درآمدی که کسب‌کرده بالغ‌بر ۹.۴۶۹ میلیارد ریال ارائه شده، شرکت در این ماه تراز مثبت ۱۰۶ درصدی را ثبت کرده است.

بیمه پارسیان در سومین ماه سپری‌شده از سال مالی جاری میزان درآمدی که از فروش حق بیمه شناسایی کرده نسبت به ماه گذشته ۱۷ درصد رشد را تجربه کرده و همان‌طور که گفته شد نسبت به دوره مشابه سال گذشته افزایش ۶۸ درصدی را شاهد بوده است.

بیشترین میزان درآمدی که "پارسیان" در خردادماه سال ۱۴۰۰ کسب کرده از محل فروش حق بیمه «ثالث-اجباری» با ۱.۵۵۳ میلیون ریال بوده و بخش «درمان» نیز پس‌ازآن با ۷۴۶.۹۲۷ میلیون ریال قرار داشته داده است.

بر اساس این گزارش صورت گرفته، بیمه پارسیان در پایان خردادماه سال جاری میزان پرداختی‌های خود بابت خسارت‌ها را برابر با ۱.۹۵۵ میلیارد ریال اعلام کرده که نسبت به ماه گذشته با افزایش نزدیک به ۱۰ درصدی روبه‌رو بوده و در مقایسه با دوره مشابه سال گذشته نیز ۷۰ درصد رشد داشته، همچنین بیشترین میزان خسارت پرداختی در خردادماه ۱۴۰۰ در اختیار حق بیمه «ثالث-اجباری» با ۴۹۴.۵۵۷ میلیون ریال بوده است.
 
akhbarbank.com/vdcjaheo.uqeymzsffu.html
تازه ترین اخبار