۰
شرکت صنایع ماشین‌های اداری ایران در ۳ ماهه ابتدایی سال ۱۴۰۰ از فروش تمامی محصولات و خدمات خود ۷۱۳ میلیارد تومان درآمد کسب کرده که از این مبلغ ۳۰۵ میلیارد تومان آن فقط مربوط به فروش خرداد ماه بوده است. مادیران در حالی به رکورد فروش ۷۱۳ میلیارد تومان در سه ماه دست یافته که سال گذشته در فصل بهار ۲۵۳ میلیارد تومان فروش داشته است.
مادیران در هر دقیقه از فصل بهار ۲۵ میلیون تومان فروش داشت
به گزارش پایگاه خبری اخباربانک به نقل از روابط عمومی مادیران، این شرکت در سه ماه گذشته موفق به تولید ۸۱ هزار دستگاه از محصولات نمایشی شده که از این تعداد بیش از ۷۰ هزار دستگاه به فروش رسیده است. میزان تولیدات محصولات نمایشی در بهار سال ۹۹ نزدیک به ۶۳ هزار دستگاه بوده است. 

همچنین در بخش محصولات لوازم خانگی نیز نزدیک به ۲۱ هزار دستگاه در سه ماه گذشته تولید شده که از این تعداد بیش از ۱۷ هزار دستگاه به فروش رفته است. در این بخش نیز در بهار سال ۹۹ بیش از ۵ هزار و ۶۰۰ دستگاه تولید شده است.

مادیران در بخش لوازم خانگی هم اکنون با تولید ۱۰ مدلیخچال فریزر، ۱۲ مدل ماشین لباس شویی و ۶ مدل کولر گازی با برندهای ایکس‌ويژن و تی‌سی‌ال فعال است. تولید محصولات نمایشی نسبت به فصل بهار سال گذشته ۳۰ درصد و لوازم خانگی ۲۶۷ درصد رشد داشته است. به این ترتیب و با حساب ۸ ساعت در ۶۰ روز کاری از فصل بهار، مادیران در هر دقیقه نزدیک به ۲۵ میلیون تومان فروش داشته است. 

خاطر نشان می‌شود در یک ماه گذشته و با عرضه سری ۸ تلویزیون‌های ایکس‌ویژن به بازار، این پرچمدار محصولات ایکس‌ویژن با استقبال چشمگیر خریداران روبرو شد. 
این محصول جدید که اکنون با سه سایز 50، 55 و 65 اینچ به بازار عرضه شده با مجموعه‌ای از قابلیت‌ها و امکانات به همراه قیمتی مناسب و معقول علاوه بر استقبال خریداران، نظر کارشناسان و منتقدان رسانه‌های حوزه فناوری را نیز جلب کرده است. 

همچنین شرکت فروشگاه‌های زنجیره‌ای مادیران نیز که در زیرمجموعه شرکت صنایع ماشین‌های اداری ایران قرار دارد در سه ماه گذشته با افتتاح ۷ فروشگاه در شهرهای آمل، بابل، لاهیجان، قائمشهر و تبریز و همچنین افتتاح شعبه‌های تهرانپارس و صادقیه تهران، تعداد شعبه‌های خود در سراسر کشور را به ۳۰ فروشگاه رسانده‌ است. براساس برنامه‌ریزی‌های صورت گرفته قرار است این تعداد تا پایان سال ۱۴۰۰ به ۵۰ فروشگاه در سراسر کشور برسد تا دسترسی سریع، آسان و شرایط مناسب خرید محصولات تولیدی مادیران و سایر محصولات لوازم‌خانگی، دیجیتال، موبایل و لوازم جانبی دیگر برندهای مطرح بازار را نیز به فروش ‌رساند. 

گفتنی است مجمع عمومی عادی سالیانه مادیران قرار است در تاریخ ۲۴ تیر ماه ساعت ۱۰ صبح برگزار شود که با توجه به ابلاغيه شماره ۳۱/ ۱۰۴مورخ ۲۰/12/۱۳۹۸ ستاد ملي مديريت بيماري کرونا و ابلاغيه شماره ۰۵۰/۴۴۰/ب/98 مورخ ۲۶/12/۱۳۹۸سازمان بورس و اوراق بهادار، در راستاي رعايت بهداشت و حفظ سلامت سهامداران محترم و محدوديت تعيين شده براي برگزاري مجمع ، امکان مشاهده آنلاين و طرح سوالات سهامداران از سامانه آنلاین maadiran.khabaretasviri.ir امکان پذير است.
akhbarbank.com/vdcfmcdc.w6dxeagiiw.html
تازه ترین اخبار