۰
۲
سه شنبه ۲۸ ارديبهشت ۱۴۰۰ ساعت ۱۰:۵۲

پاداش 820 میلیونی هیات مدیره صرافی بانک پاسارگاد

شرکت خدمات ارزی و صرافی پاسارگاد وابسته به بانک پاسارگاد، سال 99 به اعضای هیات مدیره خود هشت میلیارد و 200 میلیون ریال پاداش داده است.
پاداش 820 میلیونی هیات مدیره صرافی بانک پاسارگاد
به گزارش خبرنگار اخباربانک، در جدیدترین گزارش صورت های مالی شرکت خدمات ارزی و صرافی پاسارگاد(وابسته به بانک پاسارگاد)، هیات مدیره این شرکت در سال 1398 پنج میلیارد و 125 میلیون ریال پاداش دریافت کرده اند.

این رقم با افزایش در سال 1399 به عدد هشت میلیارد و 200 میلیون ریال رسیده است.

اعضای هیات مدیره این شرکت را مصطفی بهشتی روی(بانک پاساردگاد)، محمد امیر داود(گزوه ارزش آفرینان پاساردگاد)، مصطفی عزیزی(تامین آیته سرمایه انسانی پاسارگاد) و جواد سروری(مدیر عامل) تشکیل می دهند.

akhbarbank.com/vdcg7w97.ak9z74prra.html
مشاهده نظر مخاطبان
Iran, Islamic Republic of
از نمایندگان محترم مجلس که دارند از بانک های خصوصی تفحص انجام می دهند درخواست میشود به مسایل این بانک تو در تو که بیش از ۵۰ بنگاه دارد و بیش از ۲۵ ماه هم نماد بانک را بدلیل عدم ارسال صورت های مالی شفاف بسته نگاه داستند بطور ویژه ورود فرمایند اعضای هیت مدیره و مدیر عامل بانک در تعداد زیادی از شرکت ها سمت دارند و حقوق های نجومی می گیرند
مجید
Iran, Islamic Republic of
چرا یک معلم با مدرک لیسانس پاداش پایان خدمتش به دویست میلیون هم نمیرسه باید بعد از یک سال دریافت کند این عدالت است که در تمام دولتها حرف از آن میزنند
تازه ترین اخبار