۰
۱
اگر شما کارتان گیر است و نیاز به دریافت وام از شبکه بانکی دارید، باید کفش اهنی و مقداری پول هم همراه خود داشته باشید!
روش جالب پرداخت وام در بانک آینده/ بانک مرکزی کجاست؟
به گزارش خبرنگار اخباربانک، دریافت وام یکی از راحت ترین روش های راه اندازی کسب و کارف خرید اقلام مورد نیاز و حتی ادامه تحصیل است.

در بسیاری از کشورهای توسعه یافته شما با اعتبار حساب و یا وثائقی چون ملک می توانید در عرض چند ساعت به راحتی وام با نرخ 2 تا 4 درصد آنهم بصورت کارمزد دریافت کنید.

البته نرخ رشد اقتصادی، نرخ بهره و سایر موارد بانکداری این کشورها قطعا با ایران قابل مقایسه نیست.

حتی در کشورهای همسایه چون امارات هم شبکه بانکی کشور حرفی برای گفتن ندارد!

اما با همین وضعیت شبکه بانکی با توجه به اخبار منتشر شده در سال های اخیر، متوجه گرفتن وام های میلیاردی توسط اشخاص و شرکت ها بوده ایم که برخی منجر به دستگیری شده است.

اما گذشته از این مسائل شما به عنوان یک فرد عادی که نیازمند وام البته نه میلیاردی هستید، باید برای اخذ وام پول هم به بانک بدهید!

این روش ابتکاری در بانک های ایران کاملا یکطرفه بوده و یک برنده بیشتر ندارد آنهم بانک است!

بعنوان مثال اگر شما وام در حد 200 میلیون تومان از بانک آینده می خواهید باید اولا همراه خود مبغ قابل توجهی پول داشته باشید تا آن را سپرده کنید!

بانک به شما 18 درصد سود سالانه می دهد و حداکثر دو درصد بیشتر از سود سپرده از شما سود می گیرد!

شما به جر سپرده بلند مدت برای دریافت وام مذکور باید گواهی اشتغال به کار، فیش حقوقی، جواز کسب، کپی سند ملکی و گواهی تاییده سکونت از دفتر الکترونیک قضایی میانگین حساب هم با خود همراه داشته باشید.

فراموش نکیند که نباید در زمان تقاضای وام از بانک خصوصی آینده آنهم با سپرده خودتان، وامی از بانک آینده داشته باشید.در ضن باید قسط معوقه بانکی هم نداشته باشید.

اگر این مدارک را داشتید باید 25 درصد مبلغ وام یعنی 50 میلیون تومان هم مسدود کنید تا بانک به شما 200 میلیون تومان وام بدهد!

این روش جالب و ابتکاری به بانک هم پول ارزان تر می دهد و هم از شما سود هم می گیرد!

متاسفانه این روزها این نوع پرداخت وام که ظالمانه هم هست در بانک های دیگر هم باب شده است.بانک مرکزی بهتر است برای نجات بانک ها از کمبود منابع و مردم راهکار بهتری را پیاده کرده و با این روش های ابتکاری بانک ها مقابله کند.
akhbarbank.com/vdcc0sq4.2bqxx8laa2.html
مشاهده نظر مخاطبان
Iran, Islamic Republic of
از نمایندگان مجلس که دارند بانک های خصوصی را تفحص می کنند در خواست میشود نسبت به تعویض اتوبوسی مدیران شبکه بانکی که پس از سال ها و بسیاری از آنها بعد از بازنشستگی بصورت ملوک الطوایفی در این بانک‌ها آمده آن را تعویض و به فسادها و تخلفات آنها رسیدگی کنید
تازه ترین اخبار