۰
۱
اصلاح اساسنامه قدیمی ترین و بزرگترین بانک ایران توسط هیات دولت تصویب شد تا زمینه اصلاح اساسنامه سایر بانک های دولتی هم فراهم شود .
اساسنامه قدیمی ترین و بزرگترین بانک ایران اصلاح شد
به گزارش اخباربانک، در جلسه عصر دیروز هیات دولت که به ریاست حسن روحانی برگزار شد ، اصلاح اساسنامه بانک سپه مورد تصویب قرار گرفت تا زمینه اصلاح اساسنامه سایر بانک های دولتی هم فراهم شود .

براساس  این گزارش، اصلاح اساسنامه بانک سپه به استناد ماده ۶ قانون تسهیل اعطای تسهیلات بانکی و کاهش هزینه‌های طرح و تسریع در اجرای طرح‌های تولیدی و افزایش منابع مالی و کارایی بانک‌ها و نیز با توجه به گذشت نزدیک به ۴۰ سال از زمان تصویب اساسنامه بانک های دولتی و لزوم اعمال تغییرات در آن متناسب با قوانین و مقررات جدید به تصویب رسید.

تفکیک مسئولیت های اجرایی از سیاست گذاری، افزایش شفافیت و تقویت سلامت و پیش بینی احکام مربوط به نقش هیئت مدیره در ساختارهای گروهی از مهم ترین تغییرات در اساسنامه این بانک است.

براساس این گزارش ،بانک سپه درحالی عنوان دار قدیمی ترین بانک ایرانی بوده و دارای سرمایه اسمی بیش از 24.7 هزار میلیارد تومانی است که بعد از ادغام بانک های مهراقتصاد، قوامین، انصار، حکمت ایرانیان و مؤسسه مالی و اعتباری کوثر به سپرده ۴۷۰ هزار میلیارد تومانی رسید و بزرگترین بانک ایران شد.
akhbarbank.com/vdccm4qm.2bqoi8laa2.html
مشاهده نظر مخاطبان
حسین
Iran, Islamic Republic of
بزرگترین بانک شد،وای احکام پرسنل بانک های ادغامی رو نامشخص کرد و برای خودشون جایگاه و منزلت زیبا ساختن، لطفا حق و احکام پرسنل بانکهای ادغامی رو صادر کنید برای چی باید احکام تغییر کن مگه چه تفاوتی بین کارکنان یک بانک با بانک دیگه هست اگر میخواد اصلاح بشه همه بطور مساوی،، این یعنی تبعیض،،،چرا مسول یک دایره که در شعبه هست سمتش رو نامشخص کردین،،،،
تازه ترین اخبار