۰
سه شنبه ۱۷ فروردين ۱۴۰۰ ساعت ۱۵:۱۹

معاملات مشکوک چهار سهم بیمه ای و پرداخت

در روز افت ۱۹۳۴ واحدی شاخص، زیرمجموعه سایپا، دو شرکت حاضر در صنعت پرداخت، دو سهم بیمه، هلدینگ میدکو به همراه ۹ نماد دیگر ، مشمول معاملات مشکوک شدند.
معاملات مشکوک چهار سهم بیمه ای و پرداخت
به گزارش اخباربانک، در جریان معاملات چهارمین روز کاری این هفته، بازار سهام با بهبود تقاضا نسبت به معاملات دیروز با گرایشی مثبت فروش آغاز به کار کرد اما در نهایت، نماگر بازار با افت 1934 واحدی و عقب نشینی به کانال یک میلیون و 260 هزارتایی به معاملات روزانه پایان داد.

به این ترتیب، بیش از 5.5 هزار و 790 میلیارد تومان در بورس و فرابورس دست به دست شد و بیشترین حجم معاملات به سایپا، ایران خودرو، بانک تجارت، گسترش سرمایه گذاری ایران خودرو به همراه بانک ملت با داد و ستد بیش از 383، 379، 202، 147 و 132 میلیون سهمی تعلق گرفت.

در این میان، بررسی اطلاعات پردازش اطلاعات مالی مبنا نشان داد 15 شرکت با داد و ستد 12 تا دو برابری نسبت به میانگین یک ماهه در زمره معاملات مشکوک قرار گرفته اند.

در صدر این فهرست، شرکت به پرداخت ملت حاضر در بازار دوم بورس با افت 3.9 درصدی قیمت سهام و صف فروش، شاهد داد و ستد 1.4 میلیون سهمی شد.

در ادامه هم شرکت های بیمه حافظ، زامیاد، آرتاویل تایر، تکادو، بیمه پارسیان، مدیریت انرژی تابان هور، تراکتورسازی ایران، پرداخت الکترونیک سامان کیش، صنعتی بهشهر، آلومینیوم ایران، فرآورده های تزریقی ایران، سیمان ساوه، هلدینگ میدکو و سیمرغ مشمول معاملات مشکوک امروز شدند.

حضور زامیاد، دو شرکت حاضر در صنعت پرداخت، دو سهم بیمه، هلدینگ میدکو به همراه 9 شرکت بورسی و فرابورسی از جمله نکات جالب این فهرست بود.


 
akhbarbank.com/vdcgyu9u.ak9yn4prra.html
تازه ترین اخبار