۰
يکشنبه ۱۰ اسفند ۱۳۹۹ ساعت ۱۱:۵۰

جزییات مزایده فروش املاک بانک ایران زمین

بانک ایران زمین، دستور مزایده فروش املاک و مستغلات مازاد خود را صادر کرد.
به گزارش اخباربانک، بانک ایران زمین با نماد «زمین» و با سرمایه ثبت شده ۴۰۰۰۰۰۰ میلیون ریال در افشای اطلاعات با اهمیت از گروه ب در کدال از برگزاری مزایده در تاریخ ۱۳۹۹/۱۲/۲۰ خبر داد.

بانک ایران‌ زمین در نظر دارد املاک مازاد بر نیاز خود را به شرح ذیل با وضع موجود و با شرایط نقد / نقد و اقساط از طریق مزایده عمومی به فروش برساند. متقاضیان جهت دریافت «برگ درخواست شرکت در مزایده» از تاریخ درج آگهی در تهران به آدرس: بلوار میرداماد، خیابان شمس تبریزی شمالی، نبش کوچه نیک رأی، پلاک ۱، ساختمان بانک ایران زمین، طبقه اول، اداره مهندسی و املاک و در سایر استان‌ها به آدرس درج شده در جدول، مراجعه و پیشنهادهای خود را حداکثر تا پایان وقت اداری روز سه‌شنبه مورخ ۱۳۹۹/۱۲/۲۰ از طریق پست پیشتاز دو قبضه فقط به آدرس تهران، بلوار میرداماد، خیابان شمس تبریزی شمالی، نبش کوچه نیک رأی، پلاک ۱، ساختمان بانک ایران زمین، طبقه اول، اداره مهندسی و املاک کدپستی: ۱۹۱۹۹۱۳۱۱۲ ارسال نمایند.

توضیحات: ۱. مبلغ سپرده شرکت در مزایده معادل ۵% (پنج درصد) قیمت پایه مزایده مندرج در آگهی است؛ که می‌بایست به حساب شماره ۲-۱۲۲۵۵۹-۱۳-۱۹۸ و شماره شبا IR۵۰۰۶۹۰۰۱۹۸۰۱۳۰۰۱۲۲۵۵۹۰۰۲ به‌نام مزایده و مناقصه امورمالی بانک ایران زمین واریز شود.

۲.شرکت کنندگان در صورت تمایل به دریافت اسناد به صورت حضوری، مبلغ ۵۰۰.۰۰۰ ریال بابت خرید اسناد به حساب شماره ۲-۱۲۲۵۵۹-۱۳-۱۹۸ به ‌نام مزایده و مناقصه امورمالی بانک ایران زمین واریز، فیش مربوطه را داخل پاکت الف قرارداده و تحویل بانک دهند. (مبلغ دریافتی جهت خرید اسناد به هیچ وجه مسترد نمی‌شود.) همچنین شرکت کنندگان می توانند اسناد مزایده را از طریق فایل پیوست به صورت رایگان دریافت کنند.

۳. رعایت مفاد فرم پیشنهاد شرکت در مزایده الزامیست و بهای پیشنهادی باید از حیث مبلغ مشخص و معین و بدون خط خوردگی بوده و در پاکت لاک و مهر شده (دربسته) تحویل داده شود.

۴. کلیه املاک عرضه شده با وضعیت موجود به فروش می‌رسند، و متقاضیان ضمن بررسی کامل و جامع مستندات و سوابق ملک و پذیرش کلیه اقدامات لازم آتی برای اخذ مجوزها و یا تکمیل کلیه امور مرتبط با ملک و رفع تصرف و انجام کلیه استعلام‌های لازم، اقدام به ارائه پیشنهاد خواهند کرد و بانک هیچ‌گونه تعهدی از این حیث ندارد. همچنین بازدید از محل با هماهنگی قبلی امکان‌پذیر است.

۵. بانک در رد یا قبول یک یا کلیه پیشنهادات واصله مختار است.

۶. اعلام نتایج به نیمه دوم فروردین ماه سال ۱۴۰۰ موکول می‌شود. ۷. هزینه آگهی و کارشناسی از برندگان مزایده گرفته می‌شود.
akhbarbank.com/vdcbwfbz.rhb9spiuur.html
تازه ترین اخبار