۰
پنجشنبه ۷ اسفند ۱۳۹۹ ساعت ۰۹:۵۷

رشد 12 درصدی درامد موسسه ملل از تسهیلات اعطایی

درآمد‌های ثبت‌شده مؤسسه اعتباری ملل که از تسهیلات اعطایی در بهمن‌ماه سال جاری، نسبت به ماه گذشته رشد ۱۲ درصدی را تجربه کرده است.
رشد 12 درصدی درامد موسسه ملل از تسهیلات اعطایی
به گزارش اخباربانک، بیشترین میزان درآمد تسهیلات اعطایی مؤسسه اعتباری ملل را در بهمن‌ماه، بخش «مشارکت مدنی» با ۲٫۵۷۶ میلیارد ریال در اختیار داشت.
 
مؤسسه اعتباری ملل در گزارش فعالیت ماهانه منتهی به بهمن‌ماه سال جاری، مجموع درآمد‌های شناسایی شده از تسهیلات اعطایی طی دوره یک‌ماهه خود را مبلغی بالغ‌بر ۳٫۰۴۴ میلیارد ریال گزارش کرده، از ابتدای سال مالی تا پایان بهمن‌ماه نیز درآمد‌های حاصل شده را برابر با ۳۴٫۹۰۴ میلیارد ریال به ثبت رسانده است.

درآمد‌های شناسایی‌شده از تسهیلات اعطایی "وملل"
درآمد‌های ثبت‌شده مؤسسه اعتباری ملل که از تسهیلات اعطایی در بهمن‌ماه سال جاری، نسبت به ماه گذشته رشد ۱۲ درصدی را تجربه کرده و در مقایسه دوره مشابه سال گذشته با ۲۰ درصد کاهش درآمد مواجه بوده است.
درآمد تسهیلات اعطایی حاصل‌شده "وملل" از ابتدای سال مالی تا پایان بهمن‌ماه نسبت به دوره مشابه سال گذشته ۱۲ درصد رشد را در طول این مدت زمان به ثبت رسانده است.

سود‌های پرداختی سپرده سرمایه‌گذاری "وملل"
مؤسسه اعتباری ملل در بهمن‌ماه سال جاری، مجموع پرداختی‌های خود را بابت سود سپرده‌های سرمایه‌گذاری مبلغی بالغ‌بر ۱٫۸۶۰ میلیارد ریال گزارش کرده که این مبلغ نسبت به ماه گذشته ۴ درصد افزایش پرداختی را در پی داشته، همچنین نسبت به دوره مشابه سال گذشته ۱۶ درصد کاهش داشته است.

از ابتدای سال مالی تا پایان بهمن‌ماه ۹۹، مجموع پرداختی‌های "وملل" برای سود سپرده‌های سرمایه‌گذاری ۲۰٫۶۹۹ میلیارد ریال ارائه گردیده است.

بیشترین میزان درآمد تسهیلات اعطایی "وملل"
به اساس این گزارش، بیشترین میزان درآمد تسهیلات اعطایی مؤسسه اعتباری ملل را در بهمن‌ماه، بخش «مشارکت مدنی» با ۲٫۵۷۶ میلیارد ریال در اختیار داشته، از ابتدای سال مالی تا پایان بهمن‌ماه نیز این بخش ۲۹٫۵۸۶ میلیارد ریال درآمد را برای این مؤسسه به ارمغان آورده است.
akhbarbank.com/vdcguw9u.ak9yq4prra.html
تازه ترین اخبار