۰
شرایط و فرایند عرضه اولیه ۷ درصد سهام فرآوری معدنی اپال کانی پارس با سفارش گیری از ساعت ۹:۳۰ تا ۱۲:۳۰ اعلام شد.
به گزارش اخباربانک، طبق اعلام قبلی امروز، 7 درصد از سهام فرآوری معدنی اپال کانی پارس عرضه اولیه و طی آن یک میلیارد و 400 میلیون سهم (یک میلیارد و 120 میلیون سهم جهت عرضه به عموم و 280 میلیون سهم صرفا به صندوق های سرمایه گذاری) با محدوده قیمتی 1200 تا 1250 تومانی و سهمیه 400 سهمی هر فرد حقیقی و حقوقی واگذار می شود.

در این رابطه مدیر عملیات بازار شرکت بورس زمان سفارش گیری سهام "اپال" را به عنوان بیست و هفمین شرکت جدید سال از ساعت 9:30 الی 12:30 اعلام کرد.

1 - دوره ثبت سفارش از ساعت 9:30 الی 12:30 و امکان اصلاح و یا حذف سفارش در این مدت امکانپذیر است.

2- سهمیه در نظر گرفته شده برای هر کد حقیقی و حقوقی حد کد معاملاتی تنها مجاز به ارسال یک سفارش است.

3-ورود سفارش صرفاً با کد معاملاتی و در دوره زمانی اعلام شده و به قیمت محدود در دامنه قیمتی تعیین شده ( کف قیمت 12000 ریال و سقف قیمت 12500 ریال است) ، جهت ثبت سفارش امکانپذیر است و ورود سفارش بصورت گروهی مجاز نیست.

کلیه مشتریان بر خط نیز می توانند با توجه به شرایط ذکر شده فوق نسبت به ورود سفارش اقدام کنند.

4- پس از اتمام دوره ثبت سفارش، کشف قیمت با توجه به وضعیت سفارشات ثبت شده در دوره ثبت سفارش و طبق مفاد مندرج در ماده 17 دستورالعمل پذیره نویسی و عرضه اولیه اوراق بهادار در بورس تهران خواهد بود.

5- صندوق های سرمایه گذاری می توانند روز شنبه 9 اسفند ماه براساس ساز و کار عملیاتی و سهمیه ای که متعاقبا اعلام خواهد شد نسبت به ورود سفارش خرید اقدام کنند.
akhbarbank.com/vdcevw8f.jh8ooi9bbj.html
تازه ترین اخبار