۰
يکشنبه ۳ اسفند ۱۳۹۹ ساعت ۱۰:۵۱

حمایت از ایده ها توسط موسسه اعتباری ملل

قائم مقام موسسه اعتباری ملل گفت: در سال های گذشته ایده ها در قشر تحصیل کرده و جوان صرفاً در حد یک طرح باقی می ماند و عملا به مرحله اجرا نمی رسید.لذا بر آن شدیم تا درکنار این عزیزان از مرحله ایده تا عمل حضوری فعال تر داشته باشیم تا علاوه بر اشتغال زایی و تسهیل امور، نقشی هم در این مسیر ایفا، کرده باشیم.
حمایت از ایده ها توسط موسسه اعتباری ملل
به گزارش اخباربانک، محمدرضا مروجی در خصوص نحوه شرکت علاقه مندان در این کمپین بیان داشتند که از طریق فضای مجازی و بسترهای طراحی شده همه صاحبان ایده و طرح می توانند با مراجعه به سایت (ایده تا عمل) در این پویش شرکت کنند.

قائم مقام موسسه اعتباری ملل گفت: پس از بررسی و پایش طرح ها توسط تیم داوری و براساس عملیاتی شدن طرح ها موارد به معاونت اعتباری جهت اعتبار سنجی، تایید و اعطای تسهیلات ارسال می گردد که پس از تایید نهایی و اعطای تسهیلات این موسسه در کنار ایده های خلاق و موثر خواهد ماند.

وی افزود: هر ایده ای که خوب و عملیاتی باشد لایق دریافت این تسهیلات خواهد شد و کسب و کارها و ایده های حوزه بانکداری الکترونیک بیشتر مورد توجه قرار خواهند گرفت .

قائم مقام موسسه اعتباری ملل با بیان اینکه این موسسه قریب به دوسال در تدارک برگزاری و اجرای این پویش بود، گفت: بروز مشکلاتی در این راه را علت تاخیر دوساله این موضوع است که اکنون به لطف خدا و با تلاش همکاران به مرحله اجرا درآمده است.

وی با بیان اینکه همواره دغدغه اصلی این موسسه حمایت از طرح ها و ایده های بکر و نو بوده است، با اشاره به ضعف سیستم آموزشی در خصوص تعلیم و تربیت دانش آموختگان براساس مطالعات تئوری گفت: همواره دانش آموختگان بعد از فراغت از تحصیل دغدغه کار و مشکلات ناشی از آن را دارند. لذا موسسه اعتباری ملل به نوبه خود در این مسیر پیشقدم شد تا به سهم خود از این قبیل کسب و کار ها حمایت بعمل آورد.

مروجی از تمامی سازمان ها و نهادها با توجه به استقبال جوانان از این طرح درخواست کرد با اجرای پویش های مشابه از ایده های نو حمایت کنند.
 
akhbarbank.com/vdchqinq.23nwxdftt2.html
تازه ترین اخبار