۰
رئیس اداره انفورماتیک بانک صادرات ضمن معرفی شعبه مجازی سپهر از عملیاتی شدن افتتاح حساب مجازی تا در دهه فجر خبر داد.
به گزارش اخباربانک، کاوه رزاقی ضمن معرفی سامانه شمس (شعبه مجازی سپهر) بانک صادرات در ششمین نمایشگاه تراکنش از عملیاتی شدن افتتاح حساب مجازی در ایام دهه فجر خبر داد و گفت: مشتریان استفاده از شعب مجازی بانک صادرات می‌توانند از طریق سایت و بدون مراجعه به شعبه، خدمات متنوع بانکی را از این سامانه دریافت کنند. با ورود ساده و استفاده از کد ملی می‌توان خود را به این سامانه معرفی و به خدماتی که بانک صادرات و شبکه بانکی ارائه می‌دهد، دسترسی یافت.

وی افزود: در آخرین نسخه‌ای که از این سامانه برای رونمایی در دهه مبارک فجر آماده شده، امکان افتتاح حساب بصورت غیرحضوری فراهم شده و می‌توان ضمن واریز پول، سایر خدمات بانکی را نیز انجام داد.

این مقام مسئول ادامه داد: تمامی مواردی که مشتریان از بانک انتظار دارند به مرور به این سامانه افزوده خواهد شد. یکی از مهم‌ترین نیازهای شبکه بانکی و بانک صادرات که این سامانه در حال پوشش دادن آن است، تکمیل فرم‌های انجام خدمات بانکی در یک بستر سهل و آسان و بصورت غیرحضوری است که بر خلاف شرایط سنتی در تکمیل کردن عجولانه این‌گونه فرم‌ها در شلوغی شعب برای دریافت یک خدمت خاص این امکان فراهم شده تا در منزل این فرم تنها یک بار توسط مشتری تکمیل ‌شود و در سوابق مشتری در سامانه ثبت خواهد شد.

رزاقی عنوان کرد: اکنون به دلیل مشکلات احراز هویت غیرحضوری، برخی از خدمات نیازمند مراجعه به شعبه است اما به مرور با حل شدن مشکل احراز هویت مجازی با کمک بخش های ذی‌ربط، الزامی برای مراجعه به شعبه برای دریافت خدمات بانکی وجود نخواهد داشت و همه فعالیت‌ها قابلیت انجام از درون منزل را خواهند داشت. سامانه شمس شروع حرکت به سوی یک بانک مجازی است که سود و زیان مجزایی برای آن دیده شده است.

وی تصریح کرد: به سمتی در حال حرکت هستیم که تمامی کارهای بانکی را درون همین شعبه انجام دهیم. با استفاده از این سامانه تلاش شده بعد از ایام کرونا نیز تا جایی که امکان‌پذیر باشد، مراجعه به شعب بانک صادرات را کاهش دهیم. افتتاح حساب بصورت غیرحضوری، مهم‌ترین گزینه‌‌ای است که در دهه فجر به قابلیت‌های این سامانه اضافه خواهد شد و تمامی مراحل دریافت این تسهیلات از طریق این سامانه صورت خواهد گرفت. با افتتاح حساب و تکمیل مدارک، مراحل دریافت این تسهیلات انجام خواهد شد.
 
akhbarbank.com/vdcjhaea.uqeohzsffu.html
تازه ترین اخبار