۰
۱
دوشنبه ۲۹ دی ۱۳۹۹ ساعت ۱۲:۲۲

آخرین وضعیت بازار بورس، طلا و ارز

در حالی که شخاص کل بورس امروز هم با افت و ریزش مواجه شده، قیمت طلا، سکه و ارز در معاملات امروز بازار تهران روند نزولی به خود گرفته است.
به گزارش اخباربانک، شاخص کل بورس تهران در ادامه روند کاهشی خود با ریزش بیش از 30 هزار واحدی به عقب نشینی در کانال 1.1 میلیون واحدی ادامه داد.

شاخص کل بورس تهران در ادامه روند کاهشی خود با ریزش بیش از 30 هزار واحدی تا ساعت 9 و 45 دقیقه، به عقب نشینی در کانال 1.1 میلیون واحدی ادامه داد.

شاخص هم وزن نیز افت بیش از 5 هزار واحدی دارد.

نمادهای فولاد، فملی، شستا، فارس، کگل، کچاد و تاپیکو بیشترین تاثیر منفی را در این روند داشته است.
 
طلای ۱۸ عیار به زیر یک میلیون بازگشت
 قیمت طلای 18عیار در هر گرم 983 هزار تومان، قیمت طلای 24عیار در هر گرم یک‌میلیون و 330 هزار تومان و هر مثقال طلا 4 میلیون و 260 هزار تومان ارزش‌گذاری شده است. 

قیمت سکه کاهشی شد
به گزارش تسنیم، قیمت سکه تمام‌بهار آزادی طرح جدید 10 میلیون و 200 هزار تومان و قیمت سکه طرح قدیم 9 میلیون و 700 هزار تومان است. در بازار سبزه‌میدان هم اکنون، قیمت نیم‌سکه بهار آزادی 5 میلیون و 500 هزار تومان، ربع‌سکه بهار آزادی 3 میلیون و 450 هزار تومان و سکه گرمی 2 میلیون و 100 هزار تومان تعیین شده است و به فروش می‌رسد.

قیمت دلار در بازار آزاد
در بازار ارز هم اکنون قیمت دلار 22 هزار و 200 تومان، قیمت یورو 26 هزار و 900 تومان و درهم امارات 6 هزار و 100 تومان اعلام شده است.

در صرافی‌های بانکی نیز قیمت‌ دلار و یورو نسبت به روز کاری قبل کاهش یافته است؛ برهمین اساس، قیمت فروش دلار 22 هزار و 200 تومان و قیمت خرید دلار از مردم 21 هزار و 600 تومان تعیین شده است. قیمت فروش یورو نیز معادل 26 هزار و 800 تومان و قیمت خرید یورو نیز 26 هزار و 200 تومان اعلام شده است.
akhbarbank.com/vdcc4mqm.2bq418laa2.html
مشاهده نظر مخاطبان
سهامی
Iran, Islamic Republic of
به نظر میاد کشور در استانه تجربه مجدد شرایط قطعنامه 598است.دودی که چشم طیف بسیاری از مردم را اشک باران خواهد نمود .در ان زمان پیوستگی وآمیختگی ونوسانات دلار وطلاوسکه و.. عده قلیلی را تحت تاثیر قرار میداد .اما در شرایط فعلی قطعا عده کثیری متضرر خواهند شد .یقینا طبقات پایین تر بیشتر زیان خواهند دید .!اما خیانت دولت ومجلس هم در این مشکلات وفشار بر طبقات محروم به هیچ وجه قابل اغماض وچشم پوشی نیست .متاسفانه در مجلس و دولت اراده وتمایلی به ایجاد ثبات در کشور وجود ندارد!هرچه اب گل الود تر باشد!صید ماهی طلایی آسان تر است!!الا ایحال اگر دولت ومجلس خواستند جبران مافات کنند واندوخته اندک مردم محروم را به ایشان باز گردانند! می توانند با اختصاص در صدی از درامد های ریالی حاصل از فروش نفت وتزریق ان در قالب سرمایه گذاری مجدد در بورس وبازخرید سهام فروخته شده دولت !!که سرمایه ملی بوده واندوخته روز های مبادا تلقی میشده!بدون نگاه به افزایش سهام مدیریتی در بنگاههای اقتصادی!!حمایت لازم از بازار سرمایه را به عمل اورد! اما اگر در شورای مشاورین اقتصادی دولت ونظام مقرر شده است که .......همین رویه را ادمه بدهید!تاراج اموال وسرمایه محرومین بسیار نزدیک وبه سهولت در دسترس است .تیرتان قطعا بر قلب ووجود محرومان نشسته است .
تازه ترین اخبار