۰
معاون اول رییس جمهور عنوان کرد که بعد از جلسه اخیر وی با مدیران هلدینگ ها و شرکت های حقوقی فعال در بازار سرمایه، بورس رشد داشته است .
سکوت جهانگیری در مورد رشد دستوری یک روزه شاخص بعد از جلسه فوری
به گزارش اخباربانک به نقل از به نقل از تسنیم، اسحاق جهانگیری درباره نتیجه جلسه یکشنبه با سه وزیر ، روسای سازمان های بورس و تامین اجتماعی و چندین مدیر و حقوقی های بزرگ بازار سرمایه که با ریزش شاخص بورس به کانال 1.2 میلیون واحدی همراه شده ، گفت: دوشنبه که شاخص بورس ، افزایش داشت.

وی در پاسخ به این سوال که کارشناسان معتقد هستند که این افزایش دستوری بوده سکوت کرد !

جهانگیری در 21 مرداد که با آغاز سقوط 40 درصدی شاخص در چهار ماه همراه بود اعلام کرده بود: ‌‎اعتماد مردم سرمایه دولت است که تحت هیچ شرایطی نباید آسیب ببیند. اعضای دولت باید به قول هایی که به مردم می‌دهند، عمل کنند چون فعالیت های مردم بر مبنای تعهدات دولت است. نباید برخی اختلاف نظرهای جزیی درون دولت برای زندگی مردم و روند جاری اقتصاد ایجاد مشکل کند.

براساس این گزارش، وضعیت روزهای اخیر بازار سهام با وجود جلسه فوری جهانگیری و سپس بازدید اعضا کمیسیون اقتصادی مجلس از بورس و جلسه با مسئولان با بازار سرمایه ، بغرنج تر و نگران کننده تر از قبل شده و شاخص بورس طی همین چند روز از خط حمایت مهم 1.3 به 1.2 میلیون واحدی نزول کرده است .
 
akhbarbank.com/vdcdj905.yt0jk6a22y.html
تازه ترین اخبار