۰
نماد ۱۰ شرکت بورسی و فرابورسی برای مجمع سالانه و فوق العاده ، ۵ شرکت به دلیل اعلام رویدادی مهم بسته و ۳ نماد هم مشمول تعلیق شدند .
نماد ۱۵ شرکت به دلیل مجمع و رویداد مهم بسته شد
به گزارش اخباربانک، در جریان معاملات امروز بازار سهام که شاخص بورس در ادامه سیر نزولی روزهای اخیر با سقوط بیش از 30 هزار و 528 واحدی به 1.23 میلیونی رسیده ، 18 نماد بورسی و فرابورسی متوقف شد.

براساس این گزاش نماد معاملاتی سرمایه گذاری ساختمان ایران ، افست ، روز دارو، نوسازی و ساختمان تهران ، ماشین سازی اراک و 5 شرکت سرمایه گذاری استان اردبیل ، یزد ، آذربایجان غربی ، کهگیلویه و بویر احمد و آذربایجان شرقی برای مجمع سالانه و فوق العاده و حق تقدم شیشه همدان با توجه به پایان مهلت پذیره نویسی بسته شد.

همچنین در برابر لزوم برگزاری کنفرانس اطلاع رسانی لنت‌ ترمزایران‌ به دلیل رشد بیش از 50 درصدی قیمت سهام ، نماد سه شرکت سیمان‌ اصفهان‌ به دلیل وجود ظن، دستکاری بازار یا استفاده از اطلاعات نهانی تا 29 دی ، داروسازی‌ اسوه‌ به سبب لزوم بررسی بیشتر تا 7 بهمن و سرمایه گذاری استان گلستان تا 8 بهمن تعلیق شد. 

نماد شرکت های پگاه‌ آذربایجان‌ غربی‌ ، گروه‌ صنعتی‌ بارز، کابل‌ البرز و صنعتی مینو به علت اعلام رویدادی مهم برای یک روز و صدرا برای دو روز کاری بسته شد. 
akhbarbank.com/vdcgq39u.ak97n4prra.html
تازه ترین اخبار