۰
رئیس هیات مدیره سبدگردان زاگرس با اشاره به آغاز پذیره نویسی چهار روزه صندوق ETF با درآمد ثابت آوای فردای زاگرس از امروز درباره مزایای آن توضیحاتی ارائه کرد.
به گزارش اخباربانک، علی قلی‌پور با اشاره به شروع پذیره نویسی در بورس صندوق ETF با درآمد ثابت آوای فردای زاگرس از امروز شنبه تا چهارشنبه این هفته گفت: در حالی بسیاری از افراد به دلیل نداشتن وقت یا اطلاعات کافی در مورد بازارهای مختلف، اقدام به سپرده گذاری در بانک ها می کنند و از بازدهی سایر بازارها اطلاعی ندارند که سبد گردان زاگرس برای تنوع بخشیدن به محصولات و خدمات، اقدام به تاسیس و دریافت مجوز صندوق با‌درآمد ثابت آوای فردای زاگرس داشت.

وی افزود: سیاست های زاگرس برای سرمایه گذاران با درجه ریسک پذیری پایین، سرمایه گذاری در اوراق با درآمد ثابت با بازدهی معقول است که بر اساس ابلاغیه های سازمان بورس، می توان بخشی از این منابع را در سهام، سرمایه گذاری کرد. برای پوشش دادن به درخواست سرمایه گذاران با درجه ریسک پذیری بالاتر این مجموعه در نظر دارد برای صندوق‌های سرمایه گذاری سهامی و صندوق‌های سرمایه گذاری مختلط، اقدام به دریافت مجوز کند و در این حوزه ها نیز خدماتی به سرمایه گذاران ارایه دهد.

قلی پور درباره مزیت این صندوق ها توضیح داد: افراد با میزان سرمایه اندک می‌توانند بصورت غیرمستقیم سرمایه‌گذاری کنند و بدین وسیله منابع را بصورت حرفه ای تحت نظارت سازمان بورس مدیریت کنند. صندوق آوای فردای زاگرس دارای سود روزشمار است و نداشتن نرخ شکست و تقسیم نشدن سود ماهانه از مزایا بشمار می آید. این موضوع دغدغه سرمایه گذاری مجدد سود سرمایه گذاران را مرتفع می کند . چراکه این سود بدست آمده دوباره در این صندوق سرمایه گذاری می شود.
 
akhbarbank.com/vdcd5k05.yt0j56a22y.html
تازه ترین اخبار